Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia CLIFFS : SARP DAĞ

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia CLIFFS : SARP DAĞ Empty
MesajKonu: Prince OF Persia CLIFFS : SARP DAĞ   Prince OF Persia CLIFFS : SARP DAĞ Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:57 pm

CLIFFS : SARP DAĞ
Kanatlı attan indikten sonra ilerleyin.Şellalenin içerisinden oku alın.Yukarıda kilitli kapıyı göreceksiniz.Önemli değil.yukarı gidin.Yapının solundaki mağaradan farelerin peynirini alın.İçeri girin içerdeki basamağın üzerine peyniri koyun fareler gelecek ağırlık yapacak ve 2 tane demir parmaklıklı kapı açılacak.(farelerde ammada ağır ha)

Gidip yaratığı öldürün.Sarı iksiri için ki dagdan daga atlayacağız kimse bizi tutamıyacak.Düğmye basıp ctrl ile büyü yapın.Dışarı çıkın kapının tam karşısındaki platforma uzun bir atlayış yapın.kırmızı iksiri için.İp ile karşıya alayın.yukarı tırmanıp Ninja Nihatı öldürün.Soldaki odaya girip bodrumdaki yaratığın hal ve hatırını sorun ve yeşil iksiri için hoop enerji kadehi 2 arttı. (güzel) Yukarıdaki beyaz iksiri içerseniz görünmez olursunuz.Sora adamın yanından geçip gidin.Sizi göremiyecek (Allah Allah).(Save) Şimdi köprüden koşarak karşıya koşun.Bir an tereddüt ederseniz cesedinizi Cliffhanger Rambo bie bulamaz. Yaratığı öldürün.Şellalenin oraya gidin.Alt odadan su akıntısını kesen kolu çevirin.Yukarı çıkıp karşıya geçin.Odaya varın.Sağdaki düğmeye basın kurukafadan çıkan yaratığı öldürün.Gri iksiri için kuş moduna geçtiniz (Hayırlı olsun).Kolu çevirin,sol düğmeye basın

Dışarı çıkın şellalale barajının tam karşısındaki platforma kuş gibi uçun..Yukarı tırmanınıp okçuyu delin.Akıntıya kapılıp asma köprüye tutunun.Halat ile yukarı vede ip ile karşıya atlayın.Yukarı tırmanın kaya çıkıntılarını kullanarak ite kalka şellalenin en üstündeki kuleye gelin. 2 muhazızıda öldürün.Kolu çevirip köprüyü indirin.Bir bölüm daha bitti
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia CLIFFS : SARP DAĞ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
» Prince of Persia:The Two Thrones
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END