Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE Empty
MesajKonu: Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE   Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:55 pm

UPPER DIRIGIBLE
Malesef silahımız yok.Kızıda kaçırdık.Efkarlı bizim oğlan gene!! Kilitli kapıya gelin.Anahtarı sağdaki havuzdan alıp kapıyı açın.palalı heykelleri çömelerek geçin yerdeki düğmelerin ilkine basın.ikinci ye basmayın.kapı ancak öyle açılıyor.Adamdan kaçın.ilerde mızrağınızı alın ve adama bir mızrak yarması yedirin.palalı heykellerden ve pervaneden eğilerek kurtulun.Kolu çevirin ve sandık düştüğü zaman sandık taşıyıcısına atlayın.ilerleyip mavi iksiri için.(gargk! yarasın!).Döşeme çökecek gene mavi kadeh alın.Sağa ilerleyin.platforma atlayın.Hareket eden sandığın soluna geçin atlayıp tutunun.Okçuya merhaba çakın.buradan ok ve yay alın.ilerleyin bahçe gibi bir yere geleceksiniz.Havuzun üzerindeki platforma tırmanın.sarı kadehi içerek yüksek atlama özelliğini kazanın(bir de bu eksikti.) Yeşil platformlara atlayın üç tane yer düğmesine basarak havuzun üstündeki platformda bir asansör indirin ve yukarı tırmanın.Dönen disk üzerinde platforma tırmanın.İki adet çekiçli koridordan geçin.(sarı zehirli gaza DİKKAT!!) aşagıya inin köle ile konuşun.yerdeki basamağa basın.(save).Odadaki kolu çevirmeden sandığı döşemediki delik üzerine getirin ki böylece gaz çıkmasın.(Çok pis kokuyor)

Kolu çevirin üstten gelen asansöre binip adamı öldürün.(hehehe yaşasın kötülük) balonun üst kısmına bir yere geleceksiniz.Burada iki düğme var öndekine basın ve mancınığa kenndinize yerleştirin (Allah Allah şu işe bak!)mancınık sizi bir top gibi atacak.yanlış basamağa basarsanız. kendinizi ayda bulursunuz ve eski öldürdüklerinizi ziyarete gidersiniz! yukarı çıkın bu bölümüde bitirin (OHHH!)
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia DIRIGIBLE FINALE
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END