Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia FINALE:THE END

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia FINALE:THE END Empty
MesajKonu: Prince OF Persia FINALE:THE END   Prince OF Persia FINALE:THE END Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:58 pm

FINALE:THE END
Geldik en son ve zor bölüme.Bu bölümde save olmadığı için hep baştan başlıyorsunuz.Onun için hızlı hareket etmeli.Çünkü yukarıda dişliler arasında Prensesimiz bize bağırıp duruyor.Onun sesini dinleyecek zaman değil.Herşey zamana bağlı.Çark dönüyor.Çok çabuk merdivenlerden çıkın.Aslan-Kaplan adam bizi bekliyor.Sıkı bir savaştan sonra onu alt edin.Lavuk iksir içip üste kaçıyor.Hemen soldaki zencire atlayıp yukarı tırmanın üst paltforma gelince dönün hiç beklemeden karşıya atlayın ve tutunun.Bir kat yukarı çıkın.Bu arada zaman kaybederseniz okadar öldürdüğümüz muhafızların ahı tutuyor ve Prensesimizi yanlarına alıyorlar.Sana kalan bir çığlık vede kesik bir baş. Onun için hız çok önemli.üsttede kaplan adamı yenerseniz (Ki bu o kadar zor değil.Ben çiftli bıçağımı kullanıyorum.Mızrak ve kılıç biraz zayıf kalıyor) kaplan adam aşağı dişliler arasına düşüp sıkışıyor ve çarkın dönmesi duruyor.Prenses kurtuluyor.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia FINALE:THE END
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia DIRIGIBLE FINALE
» Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE
» Prince OF Persia PLACE 2 : ŞATO
» Prince of Persia:The Two Thrones
» Prince OF Persia Resimleri