Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE Empty
MesajKonu: Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE   Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:51 pm

PLACE1: KÜTÜPHANE
Bu bölüm kütüphane bölümü oyununuz bu bölümde kitleniyorsa Patch dosyasını
[Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] adresinden çekin ve yamanızı yapın.Patch dosyası 4 MB boyutunda. Bu bölümde amacınız kütüphanenin en üstüne çıkmak.Birinci kata çıkıp kolu çevirin.Hareket eden seyar arabaya binin durduğu yerde karşıya atlayın.Sağ yukarı devam edin.Karşıdaki okçuya 2 adet ok gönderinde sizi rahatsız etmesin.Okçunun bulunduğu yere gideceğiz.Bulduğunuz sarı iksiri için böylece uzun atlama zıplama kabiliyetimiz artacak.Kollu platformların en büyüğüne atlayın ve duvara arkanızı dönün düz yukarı zıplarsanız en üstteki tahtayı tutacaksınız.Kendinizi buradan yukarı çekin.Bu bölümüde bitirin.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia PLACE1: KÜTÜPHANE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
» Prince of Persia:The Two Thrones
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END