Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE Empty
MesajKonu: Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE   Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:55 pm

LOWER DIRIGIBLE
Bir kat yukarı çıkın.pencereden geçip halatla atlayın ve gidip gelen platforma düşün.Soldaki platforma geçip ip ile atlayın ve baraka içinden ok alın.Geldiğiniz yere tekrar dönün.Atlayıp basamağa basın.kapı açılınca içindeki mavi iksiri için(afiyet olsun!) şimdi yukarı tırmanın adamı öldürün bir kat yukarı çıkarak aşağı atlayın (giyotine dikkat) karşıdaki okçuyu şişleyin.Halatla yukarı çıkın.Merdivenden çıkın adamı öldürün. kolu cevirin.Yukarıdaki asma merdivenden çıkın burdaki lavuğunda dersini verin.Gene bir terazi bulmacası var.sandığa atlayın hemen ip ile tırmanın asma kuleye düşüp karşıya terazinin ikinci tefesindeki sandığa ve karşıya atlayıp adamı zıbartın.Şimdi karşınızda sekiz enerjili adam var.Sakın bununla savasmayı düşünmeyin.yoksa onun hışmına uğrarsınız bu adamı öldürmek için ateş eden topun adama döndügü zaman kolu çevirin.ve top ateş edecek adam nalları dikecek.(ya işte böylee) iki asansörden yukarı çıkın. Çöken platforma gelin.Aşağıda raylardan gelen arabaya atlayın.En uç kısımdan yukarıya platforma tırmanın karşıya atlayın.Yürüyen banttan ilerleyerek giyotinden kaçın veiki tane barfiksten karşıya zıplayın (Nadya Komanaçi hesabı) sağa geçin.Solda pervane gibi dönen şey üzerine düşün ve en yakın platforma uçuş yapın.

Sandıktan çıkan süprizi cehenneme gönderin.Sonra zorlu bir savaştan sonra sekiz canlı adamıda öldürün.Adam heykel oluyor(haydaaa!)kolu çevirin .Oda içindekilerin hepsi düşüyor(ne yazık ki kılıçta düşüyor Yukarı tırmanıp bölümü bitirin...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON
» Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia DIRIGIBLE FINALE
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END