Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON Empty
MesajKonu: Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON   Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:54 pm

LOWER DIRIGIBLE : BALON
Hemen sağadaki ip ile en yukarı tırmanın. köle ile konuşun sandıklardan yukarı çıkın.yukarıdaki adamı öldürün yukarı devam edin.Halattan yukarı çıkın.ve esirle konuşun.yukarıdaki halat zıplayarak atlayın çünki tavanı çöküyor.En üste çıkıp asma kulede düğmeye basın.çarkları çalıstırın.ve bir kapı acılacak.Girip karşıya atlayıp yukarıdaki adamı öldürün.ip ile sallanın sandıga binip en uçtaki yukarıdaki platforma tırmanın(burada terazi bilmecesi var) Sandığın bu tarafına binin,ağırlığınız ile aşağı inince hemen koşup terazinin diğer tarafındaki sandığa atlayın.Hiç beklemeden karşı yukarıya zıplayın ve dönen dolaba binin. En yukarıda iken arkanızı dönüp karşı platforma atlayın.soldaki halata üç adım ile zıplayın.ve yukarı çıkıp bölümü bitirin...
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE : BALON
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
» Prince OF Persia DIRIGIBLE FINALE
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END