Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -   Empty
MesajKonu: Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -    Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -   Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:06 am

Arkadaşlar öncelikle yukarıdaki linke tıklayarak kendinize yeni bir hesap açınız oyunu oynamak için bu gerekli. Kayıt olduktan sonra size gelen maili açıp kullanıcı adınızı ve otomatik verilen şifreyi kontrol edin ve oyuna giriş yapın...Şifrenizi daha sonra değiştirebilrisiniz... Oyun ogame tarzı sadece düşünceye dayalı olarak oynanıyor yani üç boyutlu vb.bi görüntü yok sadece yazıları okuyarak oynuyorsunuz...sizi yönlendiriyor oyun zaten ne yapabileceğiniz konusunda...Belki hoşunuza gitmeyeceğini düşünebilirsniz ama bende öyle düşünüyordum başlamadan önce, kendimi fena kaptırdım oyuna....
Oyunu binlerce kişi oynuyor dünyanın heryerinden ....Sadece internete bağlı olarak oynayabildiğiniz bu mafia oyununda gerçek bir mafyanın yapabildiği, yapabileceği herşeyi düşünmüşler..Oyun Türkçe olarakta oynanabildiği için daha zevkli oluyor.... Önce basit suçlar işleyerek hapishane ye girip çıkıyorsunuz sürekli...sonra gittikçe ustalaşıyorsunuz ve seviyeniz arttıkça daha iyi görevler yapabilorsunuz ve daha büyük paralar kazanıp kendinize silah vb.şeyler alabiliyorsunuz....kumar bölümünde eğlenip para kazanabiliyorsunuz.....Belli bir seviyeye ulaştığınızda başka bir oyuncuyla anlaşıp evlilik yapabilirz.belli seviyede kendi ailenizi kurup daha büyük işler yapabilrisiniz...oyunda ölmek war ama diğer oyuncular tarafından saldırıya uğrayabilrisiniz, aynı şekilde siz de saldırabilrisiniz onlara..belkide ölebilrsiniz yani.....oyunu yeterince anlattım birazda resimlere bakarak oyun hakında bilgiye sahip olabilirsiniz........
https://koxpcu.yetkinforum.com

Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dunyanin en buyuk mafya oyunu Omerta Online
» Omerta Online Gangster Ol
» Omerta Online Gazete Mafya gazetesi.
» Omerta Online Mafya Babası olmak
» Omerta online hakkında