Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Omerta Online Gazete Mafya gazetesi.

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Omerta Online Gazete Mafya gazetesi. Empty
MesajKonu: Omerta Online Gazete Mafya gazetesi.   Omerta Online Gazete Mafya gazetesi. Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:51 pm

Gazete Mafya gazetesi.

The Times, üyelerin oyun içinde olan biten herşeyi okuyabilmesi ve oyundan daha fazla keyif almasi için yayınlanan bir oyun-içi gangster gazetesidir. Omerta Ekibi olarak bu gazeteyi yayınlıyoruz, cünkü inaniyoruz ki oyunun gidişatıyla alakalı hayati bilgiler edinmek, ayrıca minik eglencelik yazılar okumak Omerta yaşamınız için cok hoş bir ayrıntı olacaktir.

30'a yakın uyesi bulunan dinamik The Times ekibi, bir godfather'in vurulmasindan tutun da ailelerin geçmişleri hakkında bilgileri, genel olarak mafya olayinin anlatılmasını ve daha bir çok şeyi sizlere sunmaktadir. Yuksek rütbeli oyuncularla (genelde ailelerin Don'lariyla) röportajar da The Times'da yer almaktadir.

The Times sayesinde bu Multiplayer RPG oyununun yeni bir boyut kazanmasini sağlıyoruz. Böylesi heyecan verici hikayelerin arasinda gangsterlerimiz rahatlayacak ve söz gelimi, hapisteyken, en son yaşanan olaylar hakkındaki bilgilere ulaşmanın keyfini surecektir. Borrelia, The Times ekibinin lideri, her hafta görevini en iyi şekilde yapmakta ve bizlere olaganüstü bir gazete sunmaktadir. aradıgınız sey ister gercek, isterse kurgu olsun, The times gazetesinde herkes kendinden birşeyler bulacaktir. Mevcut The Times versiyonlari şunlardır:
Times Godfather Special
Times #9
Times #8
Times #7 (Christmas issue)
Times #6
Times #5
Times #4
Times #3
Times #2
Times #1
https://koxpcu.yetkinforum.com

Omerta Online Gazete Mafya gazetesi.