Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Omerta Online Mafya Babası olmak

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Omerta Online Mafya Babası olmak Empty
MesajKonu: Omerta Online Mafya Babası olmak   Omerta Online Mafya Babası olmak Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:56 pm

Dokuz Kademede "BABA" olunuyor

Bu oyunda herbir ayrinti dusunulmus,dolayisiyla once ii bir gangaster olabilmek icin pismeniz gerekiyor.Once kapkacci oluyorsunuz,sonra hirsiz mertebesine yukseliyorsunuz.Ve her ulastiginiz derecede yapabilecekleriniz artiyor.Mesela kapkacci olunca otoyolda arabanin yolunu kesebiliyorsunuz.Ama kurallari var.Bu soygun icin iki kisi bulmaniz gerekiyor.Yani, bir lider, bir surucu olmak zorunda.Hirsiz olunca organize suc islemeye basliyorsun.Organize suc icin de dort kisi gerekiyor.Patlayici uzmani,silah uzmani,sofor,lider.Bu dort kisi ayni sehirde bulusunca organize suca baslayabiliyorsunuz.200.000'le birmilyon dolar arasinda geliri avr.Baba olabilmek icin 9 kademe gecmek gerekiyor.Baba'nin adamlarina Capo deniliyor.Bunlar bolge sefi gibi bisi.Capo'lar bilgi gondermekle yukumlu.Aile uyesi isen baska bir aileden bir kisiyi vurmak icin capo'ndan izin aliyorsun.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Omerta Online Mafya Babası olmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Omerta Online Gazete Mafya gazetesi.
» Dunyanin en buyuk mafya oyunu Omerta Online
» Omerta - Büyük multiplayer online yazı-tabanlı RPG gangster ve mafya oyunu -
» RYL:2 Online Kayıt Olmak
» Omerta Online Hazirlayanlar