Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3) Empty
MesajKonu: Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3)   Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:39 am

Installation (base2) - Comm Center (base3)
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Evet , ana göreve devam , ipucu (secondary objective) bize lağım kanallarını kullanmamızı öğütlüyor. Merdivenlerden sola gidelim sonra sağa ve asansöre. Sağa devam ediyoruz. Koridordan açık havaya çıktık. Aşağı atlayalım. Büyük kanalın solunda küçük bir giriş var. Buraya dalıp biraz ilerleyin. Sağdaki çatlak duvara ateş edin => Shotgun (secret4) Geri dönüp o büyük kanala girelim. İlerdeki odada düğmeye basalım ve delikten aşağıya... Comm Center'dayız. Düz devam ediyoruz koridorun sonunda sulu bir alandayız.
Hemen suya atlıyoruz ve sağ alttan devam edip sonunda yukarı çıkıyoruz. => (secret5) Odada sağlık ve cells var. İlerdeki asansörden inersek => oyundaki ilk gizli bölümü (Lost Station) 'ı buluyoruz. (secret6) (Bu bölümü aşağıda ayrı açıklıyorum) Neyse isteyen secret level'ı bitirir isteyen geri döner. Her iki durumda da sudan geri döneceğiz. Suyun içindeki merdivenden suya atladığımız platforma çıkıp kapıdan içeri giriyoruz. Merdivenden yukarı ve yola devam. Dev bir balçık kuyusunun olduğu yere geldik , yola soldan devam edip açık havaya geliyoruz. Buraya X diyelim. Soldaki odadaki asansörle yukarı çıkalım uzun süre devam ettikten sonra sağımızda bir cam olacak.
Kırıp aşağı atlıyoruz ve işte comm center'ın bilgisayarları! Ortadakinin klavyesine dokunuyoruz ve ana görevimizi bitiriyoruz. Yanımızda yerden çıkan mavi kartı alıp X 'e dönüyoruz ve mavi kapıdan girip bu base'in (Comm Center) sonuna geliyoruz. Yükselticinin yanındaki kapıdan girip "Installation" 'a geri dönüyoruz. Hemen karşımızdaki kırmızı çubuğu itip yola devam. Kırık köprüdeyiz. Sağdan giriyoruz ve çubuğu itip açtığımız köprüden geçiyoruz. Son vardığımız odada aşağı atlıyoruz. Sağdan devam => Super Shotgun (secret7) Labirentin devamındaki merdivenden yukarı çıkıp asansöre biniyoruz.UNIT 1 TAMAMLANDI !
https://koxpcu.yetkinforum.com

Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quake 2 Multiplayer ( Ev Yapımı )
» Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1)
» Outer Hangar (hangar1) - Comm Satellite (space) - Research Lab (lab)
» Detention Center (jail2) - Security Complex (jail3)
» Receiving Center (fact1) - Sudden Death (fact3) - Processing Plant (fact2)