Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1) Empty
MesajKonu: Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1)   Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:39 am

Outer Base (base1)
Evet gemimiz düşüyor. Ana görev Communication Center'a gidip ana kumanda gemimizle bağlantı kurmak. Hemen karşıdaki camı kıralım ve aşağı inelim. Merdivenden aşağı ve karanlık bir koridor. Sağdaki ışıkları takip edip suya dümdüz girin. Dalıp düz devam edin ve sonra suyun yüzeyine çıkın => Armor şarjı ve grenade. (secret1) Sudan açık havaya çıkın yukarıda , binaya giriş için merdivenler var. Merdivenin sol altındaki boşluğa girin => susturucu (secret2)[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Binaya girip sağa devam edin. Soldaki kapıdan girin ama merdivenden çıkmadan arkasından dolaşın. Tavandaki kırmızı düğmeye ateş edin => sağlık ve grenade (secret3) Artık merdivenden çıkın ve secondary objective'i bitirin yani asansöre binin. Böylece oyunu öğretme amaçlı bu basit giriş bölümünü bitirmiş olduk.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Quake 2 Multiplayer Outer Base (base1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Quake 2 Multiplayer ( Ev Yapımı )
» Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3)
» Outer Hangar (hangar1) - Comm Satellite (space) - Research Lab (lab)
» Gta San Andreas Multiplayer Deathmatch Mod
» Gta San Andreas Multiplayer Hileleri