Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Detention Center (jail2) - Security Complex (jail3)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Detention Center (jail2) - Security Complex (jail3) Empty
MesajKonu: Detention Center (jail2) - Security Complex (jail3)   Detention Center (jail2) - Security Complex (jail3) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:43 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Sağdan veya soldan devam edip açık havaya çıkın, burada merdivenlerden devam edip koridorun sonundaki odada mavi kartı alıp açık alana geri dönün. Buradaki kapıdan girince dört duvar arasında bir yeri vardık, soldaki kapıdan girip sağa sapın. Bu odadaki merdivenlerden yukarı çıkıp arkanızı dönün ve merdivenin üstündeki düğmeye ateş edin. Yükselen merdivenlere çıkmayın, sağdaki boşluklardan hemen aşağı atlayıp yükselen merdivenlerin altına girin=> Combat Suit (secret3) Hücrelerin olduğu yere geri dönün ve buradan devam edin. Karşınıza içine girilmeyen dörtgen bir oda çıkacak, yanından devam edin. İlerde Security Complex'e giriş kapısı var. Buraya gitmeyin ve arkanızı dönün. Kapalı odanın düğmesine basın.
Kapı açılacak, içine girip kapının iç tarafındaki düğmeye basınca bu sefer yandaki 2. kapı açıldı. Şimdi bu odanın hücrelere bakan tarafındaki düğmeye basın ve zaten açık olan 2.kapıdan girin. Aşağı inin=> Bandoleer, Adrenaline (secret4) Artık Security Complex'e geçin. Security Complex'in başlangıcından 3 yöne yollar var. Burayı kolay hatırlatmak için "Y" diyeceğim, şimdi tam karşıdaki kapıdan devam edin. İlk merdivenleri indikten sonra vardığımız yere de "Z" diyorum. Burada soldaki merdivenlerle yukarı çıkıp soldaki kapıdan devam edince kırmızı kartı bulacağız. Kartla Detention Center'a geri dönün. Dört duvarın ortasındaki alana dönüp karşıdaki kırmızı kart kapısından girin ve karşınıza bir kapı çıkana kadar koridorları takip edin. Bu kapıdan da düz devam edince karşınıza çıkacak olan yükselticiyle yukarı çıkın.
https://koxpcu.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Torture Chambers (jail4) - Security Complex (jail3) - Guard House (jail5)
» BDW Security Scroll Bugu %100 Denenmiş Ve Onaylanmıştır
» Quake 2 Multiplayer Installation (base2) - Comm Center (base3)
» Receiving Center (fact1) - Sudden Death (fact3) - Processing Plant (fact2)