Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pokemon yakalamak ve saldırma

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Pokemon yakalamak ve saldırma Empty
MesajKonu: Pokemon yakalamak ve saldırma   Pokemon yakalamak ve saldırma Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:23 pm

Pokemon yakalamak

Evet arkadaşlar pokemon yakalamak çok kolaydır baştan söyliyeyim

Haritada dolaşırken karşınıza pokemon çıkınca "Click Here" yazan linke tıklayarak "Battle" yani dövüşü başlatıyoruz. Örneğin aşağıdaki resimde karşıma Piplup adlı pokemon çıktı Click Here linkine tıkladığımda bu sayfa çıktı karşıma.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 781x799.

1- Burada sizin pokemonlarınızı görüyorsunuz dövüştürmek istediğiniz pokemonu yanındaki yuvarlak kutucuklardan birini tıklayarak seçin.
2- Start Battle butonuna basarak dövüşü başlatın.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 783x1065.
Dövüşü başlattık karşımıza böyle bir sayfa açıldı.
1- Sizin pokemonunuzun gücü
2- Dövüştüğünüz pokemonun gücü
3- Sizin atacklarınız
4- Dövüştüğünüz pokemonun attackları
5- Itemlarınız Burdaki Itemların hepsinin ayrı bir işlevi var ona göre hepsini başka bir başlıkta anlatıcam.
6- Poke Topları eğer pokemonu yakalamak istiyorsanız pokemonun canını azalttıktan sonra bu toplardan birini atarak yakalayabilirsiniz.

Örnek bir dövüş.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Burda ben tackle saldırıyla saldırdım 12 HP götürdü pipluptan. Piplup ta bana Peck saldırısıyla saldırdı ve 18 HP götürdü. Alttaki resimlerdede aynı şekilde ama ben hep tackle la saldırıyorum piplup saldırılarını değiştirio başka saldırılarla saldırıyo.

----------------------

İşte bu son resimde piplup un canını yeterince düşürüdük artık Poke Top u atıp piplup u yakalayabiliriz. Resimde aşağıda gördüğümüz kızmızı kutu içine aldığımız poke top u nu seçiyoruz ve Use Ball Butonuna tıklıyoruz.

Ve işte pokemonu yakaladık

Üç tane link çıktı altta.

a - Return to the Map
b - View/Modify Team
c - View All Pokemon

a - En son kaldığınız haritaya geri dönmek için bu linke tıklayın.
b - Takmınızı Görmek/Değiştirmek için bu linke tıklayın.
c - Bütün pokemonlarınızı görmek için bu linke tıklayın.

Arkadaşlar pokemon böyle yakalanıyor yakalayamadığınız zaman zaten anlarsınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Pokemon yakalamak ve saldırma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» POKEMON V6 REHBERİ
» POkemon ların Yerleri
» Pokemon Crater üyelik alımı
» Pokemon Crater Haritada da dolaşmak
» Pokemon Crater Profil Ayarları