Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pokemon Crater Haritada da dolaşmak

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Pokemon Crater  Haritada da dolaşmak  Empty
MesajKonu: Pokemon Crater Haritada da dolaşmak    Pokemon Crater  Haritada da dolaşmak  Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:16 pm

Haritada da dolaşmak ve Pokemon Yakalamak

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Map yazan yerin üstüne gelip herhangi bir haritayı seçiyoruz
Her haritanın bir numarası var. bu numaraları yukardaki resimden görebilirsiniz üstüne gelince alttaki linkte yazar...
Yada benim hazırladığım bu resimden görebilirsiniz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İlk açtığınızda karşınıza böyle bir sayfa açılıcak. Bu resimde karşımıza bir pokemon çıkmış durumda aşağıdaki resimde görüceksiniz.
Şimdi bu resim biraz karışık çok anlatıcak var resimdeki rakkamlara göre teker teker açıklıycam.
1- Eğer herhangi biriyle (arkadaşınız yada oyundan biri olabilir) karşılıklı canlı savaş yağmak istiyorsanız size teklif verebilmeleri için bu linki "On" yani açık halde tutmalısınız. Aksi halde birisiyle karşılıklı savaşamazsınız.
2- Arkadaşlar bu linkin kapalı olmasını öneriyorum size hız katıcaktır ancak bir çok kişi açık tutar bence gereksiz birşey. Bu link "On" şekilde durursa haritadaki oyuncularıda görürsünüz. Eğer bu Link "Off"(Kapalı) olursa hiç bir oyuncuyu görmezsiniz. Sadece arkadaşlarınızı ve harita içinde bulunan trainerları görebilirsiniz. Bu size hız katıcaktır.
Linkin "Off" olduğu halde bir görüntü. Buraya Tıklayın.
4- Yön tuşları bunlara bastıkça o yönde inerlersiniz. başka bir işlevleri yok [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
5- İşte burdasınız. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Kafasında sarı ok olan oyuncu sizsiniz... üzerinde rakkam olan oyuncular aynı noktada bulunan kişilerdir. o noktada kişi sayısı yazar.
6- Karşınıza çıkan bir pokemon.
7- Karşınıza çıkan pokemonun adı.
8- "Click Here" yazan yere basarsanız pokemonu yakalamak için dövüş başlatırsınız.

Karşınıza pokemon çıkmazsa böyle bir görüntü olucaktır karşınızda.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Pokemon Crater Haritada da dolaşmak
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pokemon Crater üyelik alımı
» Pokemon Crater Profil Ayarları
» Pokemon Crater takım degişdirmek
» Pokemon Crater Hakkında Bilgi
» Pokemon Crater Üyelik Alımı