Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pokemon Crater üyelik alımı

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Pokemon Crater üyelik alımı Empty
MesajKonu: Pokemon Crater üyelik alımı   Pokemon Crater üyelik alımı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:15 pm

Arkadaşlar bu konuda size [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesindeki oyunun nasıl oynanıcağını anlatıcam. Bir çok arkadaş nasıl oynandığını soruyordu bende böyle bir konu açmaya karar verdim. Bütün anlatım bana aittir. Daha önce böyle detaylı bir anlatımı hiç bir yerde görmedim haberiniz olsun [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. Önemle rica ediyorum lütfen başka bir yerde bu anlatımı yayınlamayın. Allta Konuların listesi var linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 - Üye olmak
2 - Üye olduktan sonra giriş yapmak
3 - Haritalarda Dolaşmak
4 - Pokemon Yakalamak

1 - Üye olmak

-------------------------------------------------------------------------
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Resim1'de gördüğünüz gibi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesine ilk girişinizde bu sayfayla karşılaşıyorsunuz. Resimde kırmızı çerçeve içine aldığım 1.bölüme tıklayarak üye olmaya başlayabilirsiniz.
Bu bölümde yaşınızla ilgili bir bölüm yaşınız kaçsa ona göre bir bölüme tıklayacaksınız 13 altı / 13;17 arası / 18 ve üstü diye üç seçenek var ben 2. çerçeveyi yani18 yaş üstünü seçerek kayıt işlemine devam ediyorum.
Resimde gördüğünüz formu doldurmalısınız.
-Username'e istediğiniz nick'i yazın tabi başkası kullanmıyorsa geçerli olucaktır.
-Password'e şifrenizi girin altındakinede aynı şifreyi girerek doğrulayın. Şifrenizi unuttuğunuz yada kaybettiğinizde değiştirmek için maille sıfırlama yada gizli soru gibi bir şansınız yok o yüzden
-E-mail adresi hiç önemli değil sadece türkçe karakter girmeyin yeter herhangi bir doğrulama istenmiyor yada şifrenizi kaybettiğinizde şifre sıfırlama gibi şansınız yok.
-Daha sonra resimdeki karakterleri alttaki kutucağa yazıyorsunuz. Kurallar var onları kabul ettiğinizi belirtmek için o kutucuğuda dolduruyoruz.(Isterseniz kuralları okuyun ama kuralları kabul etmesseniz üye olamazsınız.)
-"Continue Sign-Up" butonuna basarak üye olmaya devam edin
Bu sayfada hangi karakter şekliyle oyniyacağınıza karar vericeksiniz.
3. çerçevede karakterinizi seçin hiçbirşey değiştirmeyecektir daha sonra bu karakteri değiştirebilirsinizde.
4. çerçevede oyuna başlamak istediğiniz pokemonu seçin ben ilk pokemonu seçtim isteyen istediğini seçebilir.
İlk başladığınızda paranız 40.000 dir kazandıkça artık kaybedince paranız azalmaz sadece item satın alırken veya pokemonunuza güç eklerken azalır. Click to login yazına tıkayarak login olabilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Pokemon Crater üyelik alımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pokemon Crater Üyelik Alımı
» Pokemon Crater Haritada da dolaşmak
» Pokemon Crater Profil Ayarları
» Pokemon Crater takım degişdirmek
» Pokemon Crater Hakkında Bilgi