Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD karakterleri hakkında

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD karakterleri hakkında Empty
MesajKonu: WYD karakterleri hakkında   WYD karakterleri hakkında Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:26 pm

Skill olarak resimde gosterdigim char benim charımdır. Orda gordugunuz skilleri alın eger Survival Olursanız. Herkesin tercihidir Survival. Cunku diger Hunter tipleri genel olarak eglence ve Survivallere karsı hep yenilirler acıkcası. Survivalde bulunan son skill, 6 tane aynı anda vuran Rapid hittir. Oyunun en iyi skillli denebilir.
Trade Hunter, tamamen HP ye gider. Daha cok HP icin calısır. Atack da olur. Ancak atack speed pek olmaz.Sevilmemesinin sebebi açık =)
Capture Hunter, Aşırı hızlı ve cok cok yüksek attack i olan bir tiptir. Ancak sorunu tabiki de var. HP si yok bu yuzden Survivallerin tek vurusuna gittikleri olur....

Eh begenmissinizdir umarım. Devam etsek mi ne ^^

Ikinci sırada BM(BeastMaster), Bunlar Summon yaparlar yani yaratık cıkartırlar, Kaplan Kuş domuz ejderha v.b. kullanılan tek yaratık zaten kaplandır, Ancak bunların büyü ozellikleri de vardır. Ve ayrıca kendilerini dönüştürürler. Bunun da türlerine gecelim.

Fikir sahibi olmuşsunuzdur. Hadi skiller
Battle Foema : Specialdaki tüm skiller alınmalı öncelikle sonra holy bölümünden de sadece Heal ve Cure alınacaktır.

Black Foema ! Tüm black skilleri ve Special ın tüm buff skilleri alınmalı ve sonra heal ve cure holyden.

Blood Foema ! Tüm holy skilleri ve Tüm Special Buff skilleri.

Oo degerimi bilin bayagı ugrastım...

Son class... TransKnight... Bu da pek zor degil ancak yapımı baya zordur [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Olan bana oluyor yani [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Başlıyorum...

Mükemmel HP DEF ATACK olan char tipidir.3 Türü vardır. Transknight , faithknight veMagicknight.

Transknights, Tank yani Warrior olarak bilinir.

Her zaman 2 tane silah kullandıgı zaman daha güclu olurlar asagıda gordugunuz passive skillden dolayı.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Sonuncu skilleri de sizin Def ve Crit inizi artırır
Assault : Yüksek bir damage verir.

Aura of life - 8 saniyede bir 200 civari HP nizi doldurur.

Growth: Canınızı asırı duzeyde yükseltir.

Rescue - Asırı bir defans verir. Ancak bu defans sadece birinin size yaptıgı ilk vurusa kadar gecerlidir. Sonra yokolur.

Attrackt: Hunter giib uzaktan vuranlarla PWP yapıyorsanız. tek yapmanız gereken Attract kullanıp yanınıza cekmektir.

There are a few builds,

TANK
Str : itemleriniz için.
Int : 0
Dex : 400-600
Con : geri kalanlar.

Soul :Con

EVASION
Str : 300-500
Dex : geri kalanlar
Con : 1000

Soul [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]ex

STR Build
Str : geri kalanların hepsi
Dex : 400-600
Con : 1000

Soul STR.

Büyücü karakter türüde vardır bu charların. Magic Knight (MK) olarak bilinir. Bunların 1 skilli yani Explantion Bash, tum mananız karsılıgında aşırı bir damage vurur.

2 tür silah takabilirsiniz.

spear.
Genel kullanılan silahtır. Klasiktir, daha yüksek damage ama yavas vurursunuz.

1 handed staff ve Axe
Bu ikisini kullandıgınız zaman büyü gücünü kücük wand'dan alır. az vurursunuz ancak aşırı seri olursunuz.

Growth, rescue and aura of life skillerini almalısınız. (Açıklamaları yukarda)
2 türü var.

Tek atmak için...
Str : kıyafetler icin
Int : Hepsi !
Dex : 0
Con : 0-500

Str : kıyafetler icin
Int : geri kalanların hepsi
Dex : hiç
Con : 800-1000

Soul : Iki tipde de INT

FAITH KNIGHT...

Spear kullanırlar.

Skilleri :
Magic 'in son 4 skillini almalısınız. Ve Faith dekilerin tümünü. ve onceden soyledigimiz TK daki Assault dısında hepsini almanız gerekir
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD karakterleri hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» wyd hakkında
» WYD Görevler Hakkında
» WYD hakkında bilgi
» KAL Online Hangi Karakterleri Seçebilirim?
» GTA IV hakkında