Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD hakkında bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD hakkında bilgi Empty
MesajKonu: WYD hakkında bilgi   WYD hakkında bilgi Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:23 pm

Arkadaşlar, WYD Global oyununu oynuyorsanız veya oynamak istiyorsanız, istediginiz soruyu bana sorabilirsiniz. Eger burada degilsem, Cevap vermiyorsam, Oyuna girip U-T-O-P-I-C e PM atabilirsiniz. Hadi başlayalım ilk Bilgilerle.

Siteyi vereyim bir de : wyd.gamenetworks.com

Simdi devam edelim. Download yapmak istiyorsunuz, ama bunun icin once bir Account acmanız gerekir. Bu account u Log in bolumunun hemen altında "Create Account" Butonuna tek bir tıklama yaparak, yeni bir account alabilirsiniz. Ancak şunu söyleyeyim unutmadan, Sakın Yanlış mail yazmayın. Mail'inize bir mesaj gelecek. Aktivasyon gerekmiyor oyunda ancak maile gelen sifre ile, Oyundaki tüm bilgilerinizi (ID Dışında) Yenileyebilirsiniz. Bununla birlikte, Bu oyunda bazı itemleriniz kayboldu, yere düştü, NPC sattınız (yanlışlıkla) anında geri alabilirsiniz GM ile konusarak. Veya GM den yardım almak icin hemen Q.A bolumune basvurun. En gec 1 saat icinde cevabınızı kesinlikle alırsınız. Siteden çok mu bahsettik ?? Hadi oyuna dönelim...

Oyunu indirdiniz, Install işlemini başarıyla yaptınız, şimdi sırada Patchler. Internet hızınıza baglı olarak en gec 30dk icinde (Internet hızlıysa 5dk) yüklenecektir. Daha sonra "START" butonuna tıklayarak anında oyuna girebilirsiniz.

Oyuna girdiniz. ID PW ister. Yazmadan once Global 1-2-3-4 den birini secebilirsiniz. Bunların hepsi aynı serverin farklı bölümleridir. Karakterleriniz her serverde bulunur. Ancak farklı bölümlerdir. Oyuna girdiniz. Hic bir karakter yok ? Eee... Create butonuna basmanız gerekiyor. Bastıktan sonra önünüze 4 tane karakter çeşidi cıkacaktır. Dert gibi degil mi ^^ Hadi bakalım isterseniz bunları da resimli anlatayım ..?

Oncelikle HT. Attack'ının yüksek olmaması, HP sinin ve Def inin de yüksek olmasına ragmen, en cok tercih edilen karakterdir.
Neden ? Çünkü bu karakterin atack speed i seviyeniz yükseldikce asırı derecede artar. STR vermezsiniz, verirseniz de sadece itemleriniz icin. Eh Tamamen Dex (Atack speed, Critical, 8 Kerede 1 atack) ve Con( HP) verirsiniz. Atack speed 400 lvl oldugunuz zaman 1000 e ulaşacaktır. ve tabiki %1000 atack speed ile fazla ölmezsiniz. Eh tabi dex olunca herkesin size Miss vurması da normal degil mi ?
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cha Mt2 - Oyun Hakkında Bilgi
» Facebook PetVille hakkında bilgi
» Proxifier hakkinda biraz bilgi.
» Proxifier hakkinda biraz bilgi.
» Dota Hero Hakkında Bilgi