Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Facebook PetVille hakkında bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Facebook PetVille hakkında bilgi Empty
MesajKonu: Facebook PetVille hakkında bilgi   Facebook PetVille hakkında bilgi Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 2:16 pm

“Ama bu kadar da olmaz!” demek geliyor içimden.Neden mi?Daha haftalar önce Zynga firmasının yeni oyunu Fishville yazmışken bugün facebookta gezerken yeni bir oyun daha çıkardığını gördüm.Oyunun ismi “Petville”Bu oyunda da mantık hayvan besliyorsunuz,giydiriyorsunuz falan filan.İlk başta kendine bir hayvan seçmenizi istiyor.Bu seçtiğiniz hayvanın göz tipini,kulaklarını,dişlerini,elbisesini vs. özelliklerini kendiniz belirliyorsunuz.Daha sonra size bir oda veriyor ve burada hayvanınızı besliyorsunuz,temizliyorsunuz,bakımını yapıyorsunuz.Ben sadece 5 dk gibi göz attım.Siz eminim kendiniz daha yeni özellikleri bulacaksınız.Bulduğunuz da buraya yazarsanız bizde faydalanırız. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu da Petville oyunundan ekran görüntüsü:Ben acele olarak bir hayvan oluşturdum.Gözleri kocaman,kepçe kulaklı,siyah tişörtlü neydüğü belirsiz ismini de “İnsancık” olarak belirttiğim tuhaf yaratığım aşağıda işte.Nasıl bana bakıyor.Benden ne bekliyorsa [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com

Facebook PetVille hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FaceBook yoville Oyunu Hakkında Bilgi
» FaceBook Mighty Pirates Oyunu Hakkında Bilgi
» FACEBOOK BUMPER STICKER oyunu hakkında bilgi
» FaceBook Fish Friends Oyunu Hakkında Bilgi
» Facebook Happy Aquarium Oyunu hakkında bilgi