Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WYD Görevler Hakkında

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WYD Görevler Hakkında Empty
MesajKonu: WYD Görevler Hakkında   WYD Görevler Hakkında Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 10:19 pm

üyelik sorunu:üye olamayan cok kişi var bu yüzden sölüyorum nickname,id,password falan yazarken hem sayı hem harf kullanın yoksa kabul etmiyor
2-oyuna basladıgınızda 4 karakter acabilirsiniz ama simdi statları uzun uzun anlatamıycagım zamanım olunca onuda anlatcam
3-charı acınca bi yerde dogucak orası ilk gorev yeridir orda lwl 35 e kadar kasıcksınız sora 40 lwl olunca bi gorev var eriondan gidiliyor 40-116 ya kadar oraya giriş için grave keeple candle lazım her giris 1 tane candle goturur
orda cok kolay lwl atlarsınız candle lerde eriondaki canavarlardan düsüyor
4-116 olmadan once 101 de pelerin gorevi var oraya gidip yesil pelerin alıyosunuz ve 116 dan sora azrandan bir yere gidiyosunuz orasıda gorev yeri 116-191 e kadar orda kasılıyor oraya giris icin A gardners crop lazım ve onlarda gorev yeririn etrafında cıkıyor ama bu gorev itemleri pazarlarda satiyolar isterseniz ordan alırsınız
5-191 den sora bir gorev var oraya dungeon denilen bir yerden gidiyorsunuz ve o gorev 191-266 a kadardır.oraya giris icinde a scouts healing potion lazım
ama 221 de yine pelerin gorevi vardır bu gorevde /kingdom yazıp ışınlanıyorsunuz ve sol taraf kırmızı sag taraf mavi pelerin yeridir birini secin ve oraya girin orda merdivenler var ordan yukarı cıkıyorsunuz ve kral var onun sol tarafında A guards diye bi adam var ona tıklayınca goreve giriyosunuz ve perlak olan canavarı kesmeniz gerek herseferinde düsmez ama size bi item gelir kingdom ... mı ne onu üstüne takıyosunuz ve kırmızı taraftan goreve girdiyseniz kırmızı tarafın kralına tıklıyıp ok diceksiniz ve pelerin kırmızı olucak
mavi taraftan girdiyseniz yine aynı sekil olucak
6-266 dan sora 266-321 e kadar bi gorev var oraya girmek icin gereken bi mavi pot var ama adını unuttum simdi o lazım.oda dungeondan cıkıyor.
7-321 den sora 321-356 a kadar gorev var zaten bu son gorevdir bunun icin altın madalyon istiyo adını biliyomda suan unuttum . oda dungeon other villagede volcanic golemlerden cıkıyor.
8-bu lwl den sora gercek para ile water m denlen scroll almanız gerek yoksa bu lwl den sora kasmanız imkansızdır herkes hergün water m partileri yapar 4 ' lü 4 'lü
8-sora 355 den sora isterseniz 50 dolara god pack denilen bir şey alıyosunuz ve krala gidiyorsunuz yanınızdada 10 tane sapphire olmazsı lazım ve o god pack i birlesitiri ve birlestikten sora onu ustunuze takıyorsunuz ve krala tıklayıpok diyorsaunuz ve size yeni char acıyor ama bu char ozel ve daha 1 lwl den daha cok statları vardır.god charlar normal char gibi gorevlere gidemezler onları koxp ile kasmak zorundasınız oda 1 haftada en fazla 180 falan yaparsınız ondan sora yine gercek para ile water m veya water n alıp onun partilerine girmek lazım.sora bu god charınızı 400 yapınca ki yapmak cok ama cok zordur
150 dolara ideal stone denilen bir şey almak zorundasınız ve o stoneye sag tıklayıncasizi celestical char yapar ve 400 lwl chariniz 1 lwl olur ama stat puanları fflaan hala aynıdır ve bunu 1den kasmaya baslarsınız tabi oda hep water m partilerine girerek.oyun cok guzel ama bunlar cok para istiyor suan oyunda celestical olup en yüksek 198 lwl biri var oda oyunun 1.si ve oyuna en az 10 milyar harcamıstır.celestical 150 lwl den sora yine 150 dolara ideal alıp soul char yapabilir yani oyunun normal kısımları bedava bole celestical char oyunda cok var bir sürü kisi milyarlar harcıyo oyuna.benim normal char suan 384 lwl ve onu god yaptım god charim ise suan 339 lwl elimde +9 anct vs var siz anlamassınız ama süper bi itemdir . Anct demek bi itemin en son hali gibi bisey ona ozellik katar ve cok pahalı satılır.
bu arada solemeyi unuttum normal charlarda belirli lwl lerde kasasına otomatikman bazi itemler gelir armor silah falan fialkan mesela 150 lwl de at gelir ama bu normal char için geçerlidir god charlar icin değil !!
9-Upgrade sistemleri : evet veyler lak ve ori diye bazi seyler var ve bunların scrab olan ve powder olan turleri var bunlari yaratiklardan dusurebilirsiniz ama powderler bosslardan düser 10 tane ori veya lak scrab topladıysanız yanınıza 1m alıp azrandaki jeffi ye gidip tıklıyosunuz ve 1 lak powder oluyor ama siz 10 tane ori scrable gittiyseniz 1 ori powder olur bu powderları + basmak icin kullanıyoruz ori powder da +6 ya kadar yazar ama +5 e kadar basın +6 da cogunlukla olmaz +5 den sora lak powder basabilirsiniz bastıgınız itemi +7 yapabilirseniz +9 a kadar yanma ihtimali 0 dır ama powder basınca olmazsa item gitmez ama itemin +7 ise yaninda +7(+1%) yazar.
10-bunları anlamadıysanız ben hep global 4 deyim nick : JusTaFun
pm atmak icin tam ismi yazmanız gerek büyük kücük harfte dahil
bole pm atabilirsiniz bana oyuna girin global 4 ew girin ve oyundayken entera basın /JusTaFun ve bosluk mesajınızı yazın ben oyundaysam o bana gelir oyunda yoksam üstten bi uyarı gecer.
anlatmadıgım bazı seylerde var oyundan sorabilirsiniz hoscakalın.(burdanda sorabilirsniz online oldugum sürece yanıtlarım hakettiysem +r3p)
(buda benim char [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )(party anlatımı hariç tün anlatımlar alıntı değildir kendi bilgim)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1024x768.
https://koxpcu.yetkinforum.com

WYD Görevler Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FarmVille Görevler
» Silkroad Görevler
» bü,tün görevler ve yapılışı
» FarmVille Görevler
» Metin 2 Bütün Görevler