Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online oyun içi bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online oyun içi  bilgi Empty
MesajKonu: Dofus Online oyun içi bilgi   Dofus Online oyun içi  bilgi Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:37 pm

Slm arkadaşlar, burada siz ile pratik bazı billeri paylaşmak istiyorum! Dilerseniz sizde bazı pratik bilgiler yazabilirsiniz! Wink

1.) Chat bölümünün üzerindeki tabure işaretine tıklayarak oturabilir ve canınızı bu sayede doldurabilirsiniz!

2.) Chat bölümünün üstündeki ağız resmne tıklyarak bazı smileyleri çıkartabilrsiniz!

3.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Add to my friend"'e basarak, o vatandaşı arkadaş listenize ekleyebilirsiniz!

4.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Add to my enemies"'e basarak, o vatandaşı düşmanlar listenize ekleyebilirsiniz!

5.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Invite to join my group"'a basarak, o vatandaşı grubunuza davet edebilirsiniz!

6.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Exchange"'ye basarak, o vatandaşa takas teklifi gönderebilirsiniz!

7.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Challenge"'ye basarak, o vatandaşa savaş teklif edebilirsiniz!

8.) Bir adamın üstüne tıklayıp "Private message"'ye basarak, o vatandaşa özel mesaj gönderebilirsiniz!

9.) Kendinizin üstüne tıklayıp "Zoom"'a basarak, kendinize (üstteki çıkacak olan şeridi kullanarak) daha yakından bakabilirsiniz!

10.) Kendinizin üstüne tıklayıp "Change Direction"'a basarak, kendi yönünüzü (etrafınızda çıkan 8 ok ile) ayarlayabilirsiniz!
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online oyun içi bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online Bilgi
» Dofus Online Cra Hakkında bilgi
» Dofus Online Alchemist Hakkında Kısa bilgi
» Rose Online Oyun İçi Bilgi
» Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi