Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi Empty
MesajKonu: Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi   Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:11 pm

Şimdi Oyundan Biraz Bahsedelim ;

Special Force, Soldier Fronta göre fazladan silah, armor, karakter, mapler ve değişik şekilde oynayış tarzları bulunduruyor.
Lag Oranı Biraz Daha Fazla ( 1024 İnternetim var, Special Force Pingim : 380-450 Soldier Front Pingim : 218 - 350
Special Force'da hack - hile yok Soldier Front'da olabiliyor genelde.
Oyuncularla iletişim kuramıyorsunuz haliyle ama bir yandan güzel oluyor Soldier Front'da bir adamı öldürünce yok lagger yok hacker falan diyorlar..
Special Force Oyuncuları Biraz Zayıf Oynayış Konusunda Bundan Dolayı Kolayca Takım İçinde 1. Olabiliyorsunuz.
Soldier Front'a Göre Daha Çok Online Üye Sayısı Bulunduruyor ( Soldier Front Ortalama : 2000-3000 Oyuncu Bulundururken, Special Force Ortalama : 3500-11000 Oyuncu Bulunduruyor )
Soldier Front'da Yaklaşık 3 Tane Server Var. Special Force'da İse 10 Tane Civarı Server Var ( Serverlar Knight Online'da ki Gibi Değil Aynı Karakteri Bütün Serverlarda Oynayabiliyorsun )
Soldier Front'da Size Tabanca Bomba Alma Zorunluluğunda Bulunuyor ve Başta Verilen Paranız Azalıyor. Special Force'da ise Tabanca ve Bomba Alma Zorunluluğu Yok Böylece Daha Çok Para Kalıyor Elinizde.
Oyun Thailandca Ama Soldier Front Oynadıysanız Kolaylıkla Bunu da Oynarsınız.

Rank Sistemi : Soldier Front Ranklarıyla Aynı Puanları ( EXP ) İstemektedir.Sadece Rütbelerin Şekilleri Farklıdır.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Soldier Front Online Oyun İçi Bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Soldier Front Online RÜTBELER
» Soldier Front Online İndir Pack At
» Soldier Front Online Match Türleri
» Soldier Front Online Oyuna Giriş
» Soldier Front Online hakkında herşey