Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dofus Online Cra Hakkında bilgi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Dofus Online  Cra Hakkında bilgi Empty
MesajKonu: Dofus Online Cra Hakkında bilgi   Dofus Online  Cra Hakkında bilgi Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 6:48 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cra ya da Cra's Range uzak menzillerde güçlü saldırılar yapabilen long-range(uzak menzilli) savaşçılardır. Cra'lar hemen hemen bütün savaş alanına etki edebilen çeşitli büyülere sahiptirler. Ayrıca Cra'lar, saldırılarını daha güçlü kılan birkaç "pasif" büyüye de hakimlerdir. Limitli alan saldırıları ve tek bir HP (can) çalma büyüleri vardır. Cra'ların yaratık çağırma (summon) yenetekleri yoktur.
Cra'ların her elementten en az bir büyüsü vardır, fakat başlangıç elementleri ateş(fire) ve onu takiben toprak(earth) tır. Orta levellere kadar hiç hava(air) büyüleri yoktur, ayrıca sadece bir su(water) büyüleri vardır ki bu da ileri levellerde edinilmektedir.

Genelde, ilk 50+ puan dağılımı yüzünden Cra'lar Zeka(Intelligence-fire) ya da Güç(Strength-earth) odaklanarak kurulur. Agility ve Hibrid Cra'lar Çevikliği(Agility) baz alırlar . Yine bir çok Cra kurulumunda Can'a(Vitality) ve 4:1 stat dağılımından dolayı Bilgeliğe(Wisdom) puan verilmez. Chance-Hibrid Cra'ları level 150-170 civarında kuvvetlidir ama onlar da kısıtlı stat dağılımdan dolayı önceden scroll yapmak zorundadırlar.

Genelde, Sınıf büyüleri (class spells) ile saldırmayan Cra'lar, kalkan kullanmalarını engellemesine rağmen "Yay" kullanırlar. Bunun sebebi ise diğer silahların "-bonus hasarı" olmasıdır.

Cra'yı tersten okursanız arc olur.Arc Fransızca'da yay demektir.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Dofus Online Cra Hakkında bilgi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dofus Online Alchemist Hakkında Kısa bilgi
» Dofus Sram Hakkında Genel Bilgi!
» Dofus Enutrof Hakkında Genel Bilgi!
» Dofus Online Bilgi
» Dofus Online oyun içi bilgi