Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia FLOATING RUINS

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia FLOATING RUINS Empty
MesajKonu: Prince OF Persia FLOATING RUINS   Prince OF Persia FLOATING RUINS Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:56 pm

FLOATING RUINS
Oyuna havuzda başlıyorsunuz sağa gidin kanatlı yaratığı öldürün.yukarı tırmanın koştukça açılan yoldan devam edin en uca gelince zıplayın (zıp zıp bey) haraket eden bloklardan yukarı çıkın.iki tane yukarı-aşağı hareket eden bloku geçin (save) yukarı çıkıp hemen koşup ipe atlayın ve barfiks demirine tutunup karşı hareketli bloka zıplayın. sonra sağa iple karşıya atlayın (save) yukarı çıkıp mavi iksir alın (atomlarınız yenilensin) sağa devam.(save) (çöken yola DİKKAT!!) Soldaki yüksekliğe tırmanın en yukarı çıktıktan sonra save edin.iki tane barfiks ve hareket eden blokları geçtikten sonra(tabi geçerseniz) kulenin en tepesinde siz iten iki bloktan kurtulup karsıya atlayın.sağa devam edin.Kanatlı etekli yaratığı öldürün (cinsi belli değil) sağa devam. Solda havadaki taşın üzerindeki düğmeye basın açılan kapıdan girip sarı şişeyi için (çekirge modu) bu moda artık alıştık.Kubbeli merdiveni kırık yerden yukarı çıkın.

Zıplayın mavi şişeyi hüpletin.maşallah süper olduk.hilkat garibesini öldürün.Dönüp yeşil platforma atlayın.havuzun sağından devam edin.yukarı tırmanıp kanatlı yaratığı mafişletin.yukarı çıkın.inen- çıkan bloklardan devam edin.dönen platformdan elektriğe takılmadan karşıya atlayın.bir-iki basamaktan sonra oradaki gözü alın (korkmayın gözden) dönüşte havuza düşün.sonra heykele gelip sol gözü takın ama iyi yerleştirin göz doktoru gibi.kanatlı at heykeli canlanacak.uçup gıdecek (üzülmeyin vede arkasından baka kalmayın ilerde hayatınız kurtaracak.) açılan yerden girip yaratığı öldürüp ve kılıcınıza kavusun(ay ne kadar özlemişim)

Rampadan kaymadan önce save edin.DİKKAT! burada bug var biraz uğraşarak yolunuzu bulun.(shift+yön tuşları) mavi iksiri için (zehirli değil için için kana kana için) karşıya uzun bir atlayış yapın.Yaratığı ok ile nallatın.yukarı tırmanın. geldik bilmeceye yerdeki basamağa basmadan önce sandığı kapıya dayayın bunu yapmadan geçemezsiniz.(Save) basamağa basın.sizi ışınlayacak(teknoljiye bak be!!) Çok hızlı haraket ederek halattan yukarı çıkın.sağ üstte tırmanın.ip ile dönen platforma atlayın yanmamak için c tuşu ile egilin. hemen kalkıp karşı platforma atlayın.sağ kapıya doğru kosup sandık üzerine zıplayın. ve anahtar deliğinden dışarı çıkın (OHH!) iki üç platform sonra halimi sorma! bir sütun açılacak.ctrl ile kapıyı açın yukarı çıkın.bir meydana geleceksiniz.üç köşeden yaratıklar çıkıyor.bunlarla savaşmayı düşünmeyin bile hemen düz koşun karşıda kanatlı at sizi bekliyor.(ben size demedim mi? Knatlı at vefalı çıktı)
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia FLOATING RUINS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia Resimleri
» Prince OF Persia FINALE:THE END
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince Of Persia Warrior Within Trainer
» Prince of Persia:The Two Thrones