Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN Empty
MesajKonu: Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN   Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:52 pm

PLACE 3 : ŞADIRVAN
Hemen karşınızdaki okçuyu öldürün.Karşıya geçin duvar üzerinden tılısımlı okları alın.Sağdaki okçu kulubesinin kapısından girin.Adamla konuşun.Sağ odaya girin kaide üzerine tılısımlı okları koyun (CTRL ile)size bir kapı açacak.Bıçaklara değmeden kapıdan geçin.Yukarlara çıkacaksınız.Muhafızı öldürün.Oradaki kolu çevirince dönen merdaneler duruyor.Böylece başlangıçtaki şadırvanın içindeki suya girebileceğiz.şadırvana girip suya dalın.Alttaki geçitten havuzlu bir odaya geleceksiniz.Bu bölümde 3 kapı var üzerlerinde amblemler var. Kare,üçgen ve yuvarlak amblem.Sırası ile basın ve açılan kapılardan geçin.Yapacağınız şu; Kapılardan birinden yukarlara tırmanıp bir vazoyu üçgen işaretli basamağın üzerine düşürüp,üçgen amblemli kapıyı açık tutmak.Daha sonra gelip kare amblemli basamağa basıp burasının açtığı kapıdan geçip merdivenlerden aşağı inip dansöz ninjayı (ne demekse) öldürmek ve bölüm bitirmek.Dansöze dikkat.Kalçalarına bakarlken bir iki kılıç darbesi almanız işten bile değil.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia PLACE 2 : ŞATO
» Prince OF Persia FINALE:THE END
» Prince OF Persia LOWER DIRIGIBLE
» Prince Of Persia Warrior Within Trainer
» Prince of Persia:The Two Thrones