Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Prince OF Persia PRISON : HAPİS

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Prince OF Persia PRISON : HAPİS Empty
MesajKonu: Prince OF Persia PRISON : HAPİS   Prince OF Persia PRISON : HAPİS Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:50 pm

RİNCE OF PERSİA 3D

1-PRISON : HAPİS
Levele hapishane içerisinde başlıyoruz.Hemen sağdaki taş bloku itin ve koridora çıkın.Mahkular ile konuşun soldaki üst bölmeye oradanda tavandaki açıklıktan yukarı çıkın.Mahkumla konuşun size kılıç gerektiğini söyliyecek (Ne lazımdı ki) Yan odaya girin karşıda yerdeki basamağa basın yukarıdan bir küçük şelale ve açıklık oluşacak:buradan geçin ve suya dalı.Kıyıya çıkın Köprüden çok hızlı koşarak geçin çünkü yavaş geçerseniz köprü çöküyor.Kırmızı koridoru geçince bir hendeği atlamanız lazım üç adım geri gidip koşun ve atlayın aynı zamanda tutunmaya basarsanız (Shift Tuşu),karşı kenara tutunacaktır.Kendinizi yukarı çekin.

Küçük delikten geçmek içi. C tuşunu kullanın.mahkumla konuşun.Size gardiyanın sağır olduğunu söyliyecek(İyikede söylüyor) Yandan yukardaki tahtaya tırmanın,diğerine atlayın.(Save) Sağdaki beyaz iksiri içerseniz görünmez olursunuz.Aşağı atlayın ve koridor sonundaki basamağa basın ileride kapı açılacak geri dönüp kazıkları atlayarak geçin.Arkanızdan kapı kapanacak.Masadan yukarı çıkın yol ikiye ayrılacak sagdakine devam edin,Soldaki muhafız uyuyor ayak sesi ile onu rahatsız etmeyin.Sağa devam edin Soldaki odada sandığı itin mavi iksiri için (Afiyet olsun)

Sagdaki odada mahkum ile konuşun.Makarayı bulup aşağı inin kolu çevirin büyük kapıyı açın.İçeri girip bölmenin üzerine çıkın,karşıya uzun bir atlayış yapın.Muhafıza doğru sıçrayıp muhafız size vurmadan hemen yan odaya dalın.Oradaki sandığı ileri itin (CTRL+Yukarı ok) Sandık adamın kafasına düşüyor.Gidip adamın kılıcını alın (Oh be,kılıca kavuştuk.Kılıç olmayınca kendimi çıplak hisediyorum)

Açılan kapıdan geçip muhafızı öldürün.Sandığı makara (vinç) ile yukarı çekin altındaki iksiri için. Uyuyan muhafızın oraya gelin adamın uykusunun cehennemde devam etmesini sağlayın.Kolu çevirin.Bıcaklı odanın kapısı açılacak oradaki muhafızı öldürün sandığı alın.Bu sırada kapının nasıl açılacağını gösteren bir flim seyredeceksiniz.Sakın sizde sazan gibi atlayıp aynısını yapmayın.Yapmak isterseniz bile önce save edinde öyle yapın.Bu şekilde ölmek çok güzel oluyor tavsiye ederim.Bıçaklardan eğilerek geçin sandığı pres makinasına koyup kolu çekince içinden bir bilezik çıkıyor.Sandığı aldığınız odaya gidip heykelin ağzına elinizi sokuyor ve açılan kapıdan içeri giriyorsunuz.Yukarıdaki askeride öldürüp.Bölümü bitirin.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Prince OF Persia PRISON : HAPİS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia FINALE:THE END
» Prince OF Persia PLACE 2 : ŞATO
» Prince OF Persia PLACE 3 : ŞADIRVAN
» Prince of Persia:The Two Thrones
» Prince OF Persia Resimleri