Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>> Empty
MesajKonu: HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>   HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>> Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 11:28 pm

Arkadaşlar Bazi PvpLerde Bildiğiniz gibi Oyuna Girerken Locale.add.tr hatası alırsınız..Bunun Çözümü ;

Metin2'nin Kayıtlı Oldugu Dosya Genellikle "Metin2_Turkey" Oluyor...

Metin2_Turkey'e giriniz => Pack Klasörüne Giriniz => Orada "Locale_tr.addr dosyasını SİLİN !!!

Şimdi Bu Hatayı Çözdük Ama Daha Bitmedi Very Happy .. Şimdide Karşınıza
"setguildmarkpath" hatası Çıkıcak Bu hata Ole Pack Silmek Olmuyor ...
size vericeğim Linkteki Dosyaları Atıcaksınız Durun Anlatayim Very Happy

İlk Önce Link ; File Hosting - Web Hosting - Dedicated Server

Rar Pass :revence22

Şimdi Gelelim HongKong Hatasına Bu Hatamiz Çoğunlukla Hamachili Pvp Server Kurdugumuzda Ortaya Çıkıyor...

Çözümü : İlk Önce Size Verecegim Linkleri İndirin ...

İşte Linki ; HongKong_Hatas__ - Upload.gen.tr

Rar Pass : revence22

Bu İndirdiklerinizi Metin2_Turkey Dosyasının Pack'ine Atınız.. (Yine Aynı İşlem Very Happy )
https://koxpcu.yetkinforum.com

HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları
» Isrobot Geniş Anlatım
» Archlord Online Geniş Anlatım
» BetakolikMt2 Sizlerle...!!! [ Geniş Anlatim ]
» 10 m Para Bugu Resimli Geniş Anlatım .