Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elyson Mt2 Açıldı ! Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Elyson Mt2 Açıldı !	Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver Empty
MesajKonu: Elyson Mt2 Açıldı ! Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver   Elyson Mt2 Açıldı !	Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver Icon_minitimePtsi Ocak 17, 2011 9:17 pm

ElysonMt2 Açıldı !

Oyun buuldy sitesiyle yapılan mukaveleyle 1 yıllığına açılmıştır .. 1 yılın sonunda yenilenecektir .. 1 yıla kim öle kim kala (:
İşin doğrusunu söylemek gerekirse.. Diğer serverlerde göremeyeceğiniz bir ilgi alakayı UnrealMt2'de göreceksiniz..
Bu arada bende oyuncuyum yani gm değilim .. ve hep beraber
oynamak için sizleri de davet edeyim dedim..
Oyun içinde lag olmaması serverimizin en güzel yanı ..

Oyun NPC'Leri ve Özellikleri ..

+ Hafta ici ve hafta sonu OX Eventleri , metin eventleri ve boss eventleri yapılmaktadır ..
+ Silahçıda; Muharabe , Partizan ve diğer 65 silahları mevcut ..
+ Zırhçıda; 66 Level zırhları ve 61 level kalkanlar mevcut ..
+ Efsun ekleme ve değiştirme 100k
+ Exp, para ve item dusme droplari %1000 !
+ 65 Silahlarını 80 silahlarına , onlarıda 120 lvl silahlarına dönüstürebilirsiniz !
+ Markette Karsı Atak Stratejisi Satiliyor !
+ Oyunda İlk 127 Olana editli zırh hediye edilecektir .. !

Oyun biraz zor , ama kabul edelim ki emek vermeden hiç bişey olmuyor ..

Mavi bayrak olursanız , oyundan daha cok zevk alacagınıza eminim.

Kurulum İÇin;

Siteden oto pack alınız ve metin2 dosyasının içine atarak çalıştırınız.

Simdiden iyi oyunlar ..

www.elysonmt2.com

[GO]Murat
https://koxpcu.yetkinforum.com

Elyson Mt2 Açıldı ! Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MoonStar Mt2 4x-6x-7x-Dc Hack Engelli Kraliyet Dönüşümü Açık LEVEL GÖSTERİMİ Kaçırmayın!(YENİ AÇILDI) Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» Kaya MT2 >> Kraliyetli >> 70 Başlangıçlı >> Zehir Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» YENİ AÇILDI... HERKES İÇERİ(DEMİRCİ ÖLDÜREN KILICI,CIMBIZ KILICI,KRALİYET,MEGA KILIC MARKETTE 0 YANG Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok. Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» Manga Mtn2! Eğlence ve Cekismein tek adresi ! İcerik icerde Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver