Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok. Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok.	Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver Empty
MesajKonu: Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok. Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver   Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok.	Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver Icon_minitimeÇarş. Ara. 29, 2010 10:53 pm

Oncelikle S.a

Serverimizde 4x,Dc,Hack Gibi Hileler Engellenmiştir Yani Koruma Vardir

Serverimizin [5] Yıllık Parası Peşin Ödenmiştir 8 Gb De Rami Vardir

Oyunumuz Lv 93'Den Başlar Lv Npc İle 127 Lv Olabilirsiniz....

Ve Edit Satışı Yoktur

1)eFsun OranLarı Sabit 35 Dir Sadece Yarı 40 Tutuyor
2)Kraliyet Muho Sirius Hortlak Aslan Zehir Kutsal Baron Tum 75 Ve 92 Silahlar
3)120 Lv Silahlar [SilahciManyak] Da Bulunuyor
4)Kraliyet Beyaz Zırha Dönüşüyor 10.000 Def. Veriyor Çevirmesi 999.999.999 Ama Korkmayın Para Npcsi Var 1T Veriyor mucck
5)Lv Npc,P npc,Derece Npc,Gereksiz İtem Silme Npc,Boos'a Dönüşme Npc
6)Gm'ler Cidden İlgilidirler
7)Her gün 12.00 Da Baslayan Event 13.00 Da Bitiyor
8)Her Gun Saat 18.00 Da OX Eventi Oluyor [Kazanana Ne isterse Veriliyor]
9)Oyundan Atma Bug,Lag Gibi Sorunlar Yoktur [Boyle Bir sorunla Karşılasırsanız Gmye Pm Atın] [TL]Balici
10)Ben [TL]Balici Bi Pm Yeterli
11)Beni Ws De aLana Full Edit
12)Oyuncular Arasi Ws Yarismasi Yapilir [Kazanana Edit 75 Silahı]

DAHA NE BEKLİYORSUN FULL EDİT DİYORUM BENİ WS DE ALANA DİYORUM .D
Ve
En İyi Loncanın Tum Uyelerine 7 EfsunLu Kraliyet

Link : http://empirewar.metin2vps.com/index.html
https://koxpcu.yetkinforum.com

Empire War Mt2 ! 6 Ay Açık .. Özellikler İçerde ! Herkezi Bekleriz. Her Gün Ox - 3 Event - 4x Yok. Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manga Mtn2! Eğlence ve Cekismein tek adresi ! İcerik icerde Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» MoonStar Mt2 4x-6x-7x-Dc Hack Engelli Kraliyet Dönüşümü Açık LEVEL GÖSTERİMİ Kaçırmayın!(YENİ AÇILDI) Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» Elyson Mt2 Açıldı ! Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» Kaya MT2 >> Kraliyetli >> 70 Başlangıçlı >> Zehir Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver
» KRALİYET -120 LWL SİLAH GM ALIMI VE BAZI GM KODLAR AKTİF ÖRN:/b Selam Lwl Kodlar bekomt2 gelll Select/Unselect multi-quote Alıntıyla Cevap Ver