Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Failed To Initialize APR Hatası Çözümü

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Failed To Initialize APR Hatası Çözümü Empty
MesajKonu: Failed To Initialize APR Hatası Çözümü   Failed To Initialize APR Hatası Çözümü Icon_minitimePtsi Ekim 26, 2009 4:15 pm

1734 Patchi İle Gelen KnightOnLine.exe de Bulunan Virüs, Virüs Programları Tarafından Karantinaya Alınıyor ve Böylece Hata Alıyoruz.Yapılacaklar ;

1 - Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Progam ekle veya kaldır > Us Knight Online -- > KALDIR

2 - Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Progam ekle veya kaldır > Anti-Virüs Program ' ını -- > KALDIR

3 - US Knight Online yeniden kur.

4 - Bilgisayarına reset at. ( Anti-Virüs ' ün tamamen kalkması için. )

Çözüm Yolu 2 :

Hangi Patchten Sonra Apr Hatası Aldınız.? Bu Sorunun Cevabını Biliyorsanız Hemen KnightOnLine Klasörü İçinde Bulunan Option Dosyasını Açıyoruz.Hangi Patchten Sonra Hata Aldıysak Optionda Bulunana Game Versiyon Bölümüne O Patchı Yazıyoruz ve Altında Bulunan '' Contents of the Update '' Butonuna Basıyoruz ve Evet Diyoruz.Ardından Save Changes and Start Butonuna Basıp Patchleri Tekrar Yükletiyoruz ve Oyuna Giriyoruz.Hatanın Çözülmüş Olması Lazım.

Not : Bu Çözüm Yolları Hatanın Ortadan Kalkıcağına Kesinlik Vermez.Bildiğim Kadarıyla Apr Hatası Çözümü İle İlgili Bu Kadar Çözüm Yolu Var.Denemekte Fayda Var

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Failed to initialize APR alanlar çözüm
» write failed, filesystem is full - çözümü
» FTP Error Hatası Çözümü
» FTP Error Hatası Çözümü
» Log Hatası Çözümü