Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FTP Error Hatası Çözümü

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

FTP Error Hatası Çözümü Empty
MesajKonu: FTP Error Hatası Çözümü   FTP Error Hatası Çözümü Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 1:15 pm

Arkadaşlar Bende Oyunu Silip Yükledim Hata Yapmışız Beklemek Gerekiyormuş 1850 Pacht Yaptınızda Silenlerde Install Client Hatası Verir
Yapılması Gereken Şu Ftp Hatası 1803 Atlatıyor 1809 Da Hata Veriyor 1809 U Atlatıp 1824 Yaptıkdan Sonra Glen ftp hatalarını göze almaksızın bir pacht atlatın.
1825 De Hata Vercektir Pacht 1826 Yapıyoruz 1833 E Kadar Sorunsuz Yüklüyor 1833 FTP hatası Alırsanız 1834 Yapın Sonrasında 0 Hata İle 1850 Pacht Görüyorsunuz...

Denedim Oldu Oyun İÇinde Sorun Yok Yalnız Öncelikli Olarak 1 2 Saat Kendi Charlarınıza Girmemenizi Tavsiye Ederim Eksik Pacht Sorun Yaratabilir.

Bu anlatılanı yaptıktan sonra konun FTP sunucusu açıldığında mutlaka patchi geri alarak download etmesini sağlayın.Kolay gelsin.
Optionu Açıyorsunuz.
Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 793x560 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın

Daha Sonra...
https://koxpcu.yetkinforum.com

FTP Error Hatası Çözümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FTP Error Hatası Çözümü
» Log hatası - log hatası çözümü çözüm burada
» Point Blank Run-Time Error 339 Hatasının Çözümü
» Asda Story MFC Error hata çözümü (windows 7)
» FTP Open File Error Hatası" Kesin Çözüm