Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

War City Online soru cevap

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

War City Online soru cevap Empty
MesajKonu: War City Online soru cevap   War City Online soru cevap Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 11:13 pm

-peki daha önce ilk çagda yaptıgım şeyleri yıkıyım mı vede yıksam parası gelir mi?
-yıkma onları çünkü, o binalar her çağda işe yarıyor. mesela teknoloji araştırmaları için teknoloji kulubesi her çağda şart, bir de yıksan da parası gelmiyor, sanırsam sadece bitmeden iptal edince hammadenin %90 ı geliyor.

-arkadaslar ben oyuna yeni basladim birkac sorum vardi yardimci olursaniz sevinirim.
ilk önce ogame deki gibi galaksi ye cikabildigim gibi burda nerden galaksiye cikabilecem ve kendime deve kervanlarıyla saldıracak hedefleri nasıl sececeğim?
diğer konu da yeni şehir kurmak için kordinatı nasıl yazacam bu kordinatların açılımı ne? 500.2.3 diyor mesela 500 ne, 2 ne, 3 ne? ve ben bu kordinatın güçlü oyuncu mu, degil mi? nasıl anlarım
2. kolonimi nasıl açarım ve nereye yollamam daha mantıklı?
-keşif seviyeni yükseltmeden göremezsin dünyayı (ogamede galaksiye tekamül ediyo) daha sonra dünya kısmına girerekten hangi dünyayı görmek istediğini seçebilirsin,

- ben ne zamandır oynuyom galaksiye cıkamadım yok öle bise bu cok farklı bi oyun
-teknoloji binası yaparsan görüsün kolonilesme var, onu bir seviye yükselt
sonra kısla seviye 3 olunca ordan göcmen cıkar
göcmen hangi sehrindeyse oraya gel
kesifi 3 yapınca dünya haritası acılıyor
sana yakın bos bir yer bul, üzerine tıkla
gelen sayfada sadece göcmeni sec (yanına 1 yaz yani)
görev olarak yeni sehiri sec adını koy
sonra new city yazan butona tıkla
iste bu kadar ama yeni basladıysan koloniyi hemen cıkarmaya calısma zorlanırsın önce sivil odun ve coban klübelerini 10 yapmaya bak
koordinatlardan ilk bölge ikincisi enlem üçüncüsü boylam ne demek istediimi dünyayı görünce anlarsın. 2.koloni yapmak için kolonileşmeyi araştırman lazım ve göçmen yapman lazım, hammadde transferi için şehirlerin yakın olması avantajdır, ama saldırılar yapmak için de tüm dünyaya yayılmış olması, sen bilirsin

-dünyaya girdim mi dolaşırken yakıt yakıyor mu? petrol, odun falan eksiliyor mu? bir de uzaklık nasıl burda? mesela ben 500.2.2 deyim 900.3.4 e saldırmam mümkün mü yada çok uzun mu sürer?
-ne yazık ki gezerken hic bir sey harcamıyor, keske harcasa.
istedigin her yere gidersin ama uzun sürer ama, ne kadar uzak olursa olsun bi ordun istedigin yere max 4 saate gider yakınsa süre azalır.

-skoru 3 un altında olan liderlere saldırılamaz diyor bu nedemek
bide ben bu deve kervanlarıyla hırsızlıkmı yapabilirim yoksa saldırıda yapabilirmiyim suan elimde 1 casus 1 deve var nasıl ben yağma yaparım?
-Hırsızlık filoları gönderebilmek için karşıdaki liderin skoru sizinkinin 1/3 inin altında yada 3 katının üstünde olmaması gerekir
- develerle değil ancak hırsızın varsa hırsızlık yaparsın.
su an için bos ver kullanamazsın zaten.
çünki hırsızlar banka soyuyor, sehirdekine dokunmuyor.
banka da orta cagda yapılabiliyor.
yagma yaparsın ama, atlı ya da savascı cıkarsan daha iyi olur.
bunların ceviklik, can, defans, saldırı gibi savasta cok önemli olan puanları daha yüksek
ama, bunlar madde tasıyamaz.
karsı sehirden madde almak istiyorsan önce savası kazanmalısın
kazanmakta yetmiyor, tasıma üniten olmalı yani deve
https://koxpcu.yetkinforum.com

War City Online soru cevap
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» War City Online Gelişim
» War City Online Saldırı
» War City Online hakkında
» War City Online kolonileşme