Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Popomundo Çaylak / Deneyim Puanı

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Popomundo Çaylak / Deneyim Puanı Empty
MesajKonu: Popomundo Çaylak / Deneyim Puanı   Popomundo Çaylak / Deneyim Puanı Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 2:59 pm

Çaylak / Deneyim Puanı

1.Deneyim puanı ne işe yarar ?
Her karakterin 5 özelliği vardır. Deneyim puanları bu özellikleri geliştirmenizi sağlar.

Çekicilik
Dış Görünüş
Ses
Müzik Yeteneği
Zeka
Deneyim puanları aynı zamanda yetenek, sağlık ve ruh halini artırmak için de kullanılabilir. Fakat bu puanları kazanmak için gereken süre uzundur. Yetenek, sağlık ve ruh halini artırmanın başka pek çok yolu olduğu için deneyim puanlarını bu özellikler üzerinde harcamak anlamlı değildir.

2. Deneyim puanları ne zaman alınır?
Her pazar günü maksimum 3 deneyim puanı alınır.

3. Bana 2 puan geldi, neden ?
Oyun içindeki gerçekleştirilen aktivitelere göre deneyim puanı sayısı artar. Konser vermek, stüdyoda şarkı çalışmak veya kaydetmek, eğer müzik dışında da uğraşınız varsa mesela yönetici olduğunuz barı çekip düzenlemek, kaçakları yakalamak, yargılamak ve daha pek çok şey size puan kazandırır.

Ne kadar az aktif iseniz o kadar az puan gelir. Ama mutlaka en az 1 deneyim puanı alırsınız

4. Biz grup olarak sürekli konser, kayıt filan yapıyoruz ama 2 puan alıyoruz, neden?
Oyun içinde grubunuzla ortak yaptığınız aktivitelerden en fazla 2 puan alabilirsiniz. Son puanı kişisel aktivitelerinizden kazanmanız gerekir. Yani grup elemanları kendi başlarına da bir aktivite gerçekleştirmek zorundadır (mesela şarkı yazıp onu geliştirebilirler). Bu yüzden son puanı kazanmak biraz zordur.

5. Çaylak puanı geliyordu, kesiliverdi, gelmiyor artık?
Çaylak puanları, ilk 22 gün boyunca her güncellemede 2 adet gelir. 22. gün sonunda "Çaylak Puanlarım bitti. Bundan sonra deneyim puanı kazanacağım." mesajını alır ve artık çaylaklığa güle güle dersiniz.

https://koxpcu.yetkinforum.com

Popomundo Çaylak / Deneyim Puanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan Cesaret Puanı Erdem Puanı Nedir Nasıl Kullanılır? [Resiml
» Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı
» Han SavaşLaRı Nasıl Deneyim Kazanırım?
» Çaylak Koruması Geniş Anlatım [Bılmeyenler ve Yeni olanlara]
» Son Destan Tecrübe Puanı Arttırım