Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı Empty
MesajKonu: Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı   Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 12:42 pm

İtibar puanı ve Güven puanı

Seviye 1 olmak için 90 akçenin yanında 5 itibar puanınada ihtiyacınız vardır. Güven puanları oyuncular tarafından verilir ve itibar puanınızı 1 artırır. Seviye 0 da iken itibar puanını camide çalışarak kazanabilirsiniz. Seviye 0 da iken en fazla 3 güven puaı(GP) alabildiğiniz için ve seviye 1 olmak için 5 itibar puanına ihtiyacınız olduğundan camide 2 gün çalışmaya ihtiyacınız var.
Söylediğim gibi cami iyi para vermemektedir bu yüzden çalışabildiğiniz kadar az camide çalışın. Kasaba > Belediye > Kasaba bilgilerine girerek buradaki oyunculara mesaj atarak onlardan size güven puanı vermelerini isteyebilirsiniz. Her oyuncu her pazar 2 güven puanı dağıtmak için alır. Güven puanı istediğinizi kasaba forumunda ve meyhanelerde karşılaştığınız insanlarada söyleyebilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Rönasans Krallıklar İtibar puanı ve Güven puanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rönasans Krallıklar Seviye-0
» Rönasans Krallıklar Seviye atlama
» Rönasans Krallıklar Hayvan Yetiştiriciliği (Manda, Sığır, Koyun)
» Krallıklar Eyalet ve Kasabalar için Hertürlü DP(Devlet puanı) Üretilir.
» Karahan Cesaret Puanı Erdem Puanı Nedir Nasıl Kullanılır? [Resiml