Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rakion War'lar

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Rakion War'lar Empty
MesajKonu: Rakion War'lar   Rakion War'lar Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:46 pm

War'lar

Ve işde oyun tamamen bunların ustune kurulmus bunlar sizin eğlenmeniz ve gold-exp alarak lwl atlamanızı saglar.4 adet war cesidi vardır bunları asagida yazacagim

1.Death Match Solo Play

Burda oyuna giren tüm oyuncular tektir. herklez birbirine dalabilir bi sayı vardır o sayıya biri ulaşırsa round biter ulaşamassa belli bi süresi vardır her raundun o süre biterse en çok kill yapan daha fazla xp para alır. bir el bitiminde tüm oyunlar için geçerli xp ve para gelir yensenizde yenilsenizde yenilirsenizde 1 xp fln gelir.

2.Death Match Team Play

Burdada blue ve red die 2 takıma ayrılır bi round süresi boyunca hengi takım daha fazla kill yaparsa o belli para xp alır(fazla kill yapan fazla xp ve gold alır). [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

3.Boss War

En çok xp veren 2. war tipidir: 2 takım(blue , red}. en yüksek lvllisi(bu oyunda lvl bile pvp ile aldığınız xpler lvl atlamanıza yarar)o takımın bossu seçilir. kimin bossu daha çabuk ölürse o takım kaybeder. round biterse berabere (Draw) olur.

4.Gelelim En Güzeline Golem War

Bu en çok xp veren war'dır roundlar çabuk biter ve fazla xp gelir. şimdi 2 takımında bi master golemi var takımın doğma yerinde çıkıyo. bide mapin tam ortasında gold golem var onu ilk kesen son vuruşu kim yaparsa o kesmiş sayılıyo. golden swordu alır. gider karşı takımın master golemini öldürmeye çalışır master goleme sadece golden swordla attak yapılır. sword sahibi ölürse gold golem yeniden çıkar. golem ölene kadar yada karşı takımın tüm oyuncuları ölünce bi raund biter(golemi öldürürseniz daha iyi xp verir) golem varda ölürseniz yeniden dirilemiyorsunuz sadece solo team playda ve boss warda boss dilseniz yeniden dirilirsiniz.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Rakion War'lar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rakion Hack(Hile)
» Rakion Download
» Rakion Stageler
» Rakion Klasslar(Charakterler)
» Rakion Uyelik alımı