Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rakion Klasslar(Charakterler)

2 posters
YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Rakion Klasslar(Charakterler) Empty
MesajKonu: Rakion Klasslar(Charakterler)   Rakion Klasslar(Charakterler) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:45 pm

Klasslar(Charakterler)

1.Blacksmith [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Blacksmit kuvveti)
Bu insansı yaratik son derece guclu olup oyunun en cok secilen karakterleri arasindadir ve golem warlar icin son derece iyidir tek korkulu ruyasi solo-team war ve boss teamlardaki Warrior'dur.

2.Mage [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Mage Laneti)
Ve isde oyunumuzun en sirin ve kucuk boylu ama ayni sekilde en tehlikeli klass'simiz olan mage.
Bu kucuk cuce ne kadar zararsiz gorunsede son derece tehlikelidir.Butun warlarda oynana bilir ama tek korkulu ruyasi Ninja'dır.(Eğer oyunu iyi biliyosaniz ve mage hosunuza gidiyosa oyunun kralı olabilirsiniz)

3.Archer [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Archler Tehlikesi)
Ve butun oyunlarda olan klass'ımız olan archer burdada hemen hemen aynı ozelliklere sahip,golemlerde ne kadar zayıfsa diger war'larda o kadar tehlikelidir tek rakibi ninja'dir.

4.Warrior [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Warrior Birliği)
Tum oyunlarda kral olan warrior burdada yerini koruyor.Fazla bilgi wermeme gerek yoktur hepiniz asagi yukarı biliyosunuzdur sadece golem war'larda kotudur onun dısında hepsinde iyidir ve blacksmit'in korkulu ruyasidir.

5.Ninja [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
(Sexy Ninjalar)
Ve isde tum klass'ların korkulu ruyası olan guzel ve tehlikeli prensesimiz.Butun war'larda iyi iş gorur [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://koxpcu.yetkinforum.com
Kurtadam03

Kurtadam03

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 0

Rakion Klasslar(Charakterler) Empty
MesajKonu: Geri: Rakion Klasslar(Charakterler)   Rakion Klasslar(Charakterler) Icon_minitimeC.tesi Ocak 29, 2011 6:44 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] bu savaşcı desene

Rakion Klasslar(Charakterler)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rakion War'lar
» Rakion Download
» Rakion Stageler
» Rakion Uyelik alımı
» Rakion Hack(Hile)