Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cabal Online Hesabı bloked olanlar için ticket atmak(resimli anlatım)

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Cabal Online Hesabı bloked olanlar için ticket atmak(resimli anlatım) Empty
MesajKonu: Cabal Online Hesabı bloked olanlar için ticket atmak(resimli anlatım)   Cabal Online Hesabı bloked olanlar için ticket atmak(resimli anlatım) Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 10:27 pm

Hesabı bloklanan arkadaşlar önce support.cabalonline.com adresine üye olucaksınız ve üye olduğunuzu varsayaraktan devam ediyorum.Siteye login olun Submit a Ticket seçenegine tıklıyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 831x600.

Gelen sayfada Sub-password bloks seçeneğini seçiyoruz next diyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 834x600.

Sonra benim örnek olarak yazdığım gibi bir mesaj yazıyoruz isterseniz aynen alıp yollayabilirsiniz yarım yamalak ingilizce ile bu kadar oluyor [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama anlıyorlar ben bu şekilde 2 kere bloklanan hesabımı açtırdım

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 842x754.

Sonra submit'e tıklayarak ticketı yolluyoruz. Ticket'ımıza cevap gelip gelmedigini ögrenmek için support centera tıklayarak anasayfaya geliyoruz.Ordan view ticketa tıklayarak ticketımıza cevap gelip gelmediğini görüyoruz

Şimdiden geçmiş olsun inşallah işineze yarar.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Cabal Online Hesabı bloked olanlar için ticket atmak(resimli anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cabal Online Account Alımı[Resimli Anlatım]
» Cabal Online Lvl 97 Görevleri Resimli Anlatım..
» cabal online bot !!! resimli anlatım xp+vista %100 çalışıoyor
» Cabal Online Account Alımı[Resimli Anlatım]
» Cabal online Account alımı (Resimli anlatım