Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Runes of Magic Oyun Deneyiminizi Add-On'larla Artırın

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Runes of Magic Oyun Deneyiminizi Add-On'larla Artırın Empty
MesajKonu: Runes of Magic Oyun Deneyiminizi Add-On'larla Artırın   Runes of Magic Oyun Deneyiminizi Add-On'larla Artırın Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:38 pm

Herkese merhaba öncelikle belirtmek isterim ki addonlar YASAL dır.

Addon'un ne olduğuna gelirsek kısacası oyun için eklentiler diyebiliriz. Oyun zaten bu eklentilerin kullanılabilmesi için zemini sağlamış. Yani yasadışı yöntemler kullanmıyoruz.

Ben sizle aklıma gelen en iyi Add-onları ve diğerlerini bulabileceğiniz siteyi paylaşacağım.

Bu dosyaları indirebilmek için CURSE CLIENT kullanmalısınız. (Aslında o olmadan da oluyor fakat otomatik güncellemeleri görebilmeniz ve kolay olması bakımından en iyisi CURSE CLIENT)

1) pbInfo

pbInfo birden fazla değişik özelliği içinde barındıran bi eklenti. Bazı özellikleri arasında düşman/oyuncu bilgilerini detaylandırma, materyal toplama gibi özellikler var. Ayrıca eklenti kendi altında 3 eklentiyi daha barındırıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pbInfo(Açılan Pencerede INSTALL VIA CURSE CLIENT' i Seçin)

[size=16]2)WOW Map

Adından da anlaşılabileceği gibi WOW Map oyun haritasını World Of Warcraft gibi şekilli bir hale sokuyor. Tüm RON dünyasını tek bir pencerede görebiliyor, şehirleri tıklayarak açabiliyorsunuz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[/size]Wow Map (Açılan Pencerede INSTALL VIA CURSE CLIENT' i Seçin)

3) Advanced Auction House
Bu eklenti aracılığıyla Auction house'ye yani açık artırma evine yeni özellikler ekliyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 942x545.

AdvancedAuctionHouse (Açılan sayfada INSTALL VIA CURSE CLIENT'i seçin)

4) Inventory Viewer
Inventory viewer tüm envanterinizi , bankanızı, kasanızı olduğunuz yerden AYNI pencerede kontrol edebilmenizi sağlar. Oldukça kullanışlıdır.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 1080x836.

Inventory Viewer (Açılan sayfada INSTALL VIA CURSE CLIENT'i seçin)

Diğer Add-onlar İçin Tıklayın!
https://koxpcu.yetkinforum.com

Runes of Magic Oyun Deneyiminizi Add-On'larla Artırın
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Runes of magıc / sonsuz macre oyun gereksinimleri
» Runes Of Magic (TR)
» Runes of Magic TR Özellikleri
» Runes Of Magic -Türkçelestirilmiş Addonlar
» runes of magıc ceza yöntemi