Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Runes of Magic TR Özellikleri

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Runes of Magic TR Özellikleri Empty
MesajKonu: Runes of Magic TR Özellikleri   Runes of Magic TR Özellikleri Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 6:18 pm

Runes of Magic TR Özellikleri:

1. Free2play: Aylık sabit ücret olmadan indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz.
  2. Tüm içeriğinin Türkçe olması. Dekorasyonlardan, zırhlara, silahlardan diğer tüm eşyalara kadar herşey Türk kültürüne uyarlanmış.
  3. Kapsamlı sınıf sistemi ile 6 mevcut sınıf arasından ana ve yan sınıf seçme imkanı. Bu çifte-sınıf sistemi ile oyun içindeki istedikleri iki sınıfı birleştirerek kendinize özgü bir sınıf yaratın.
  4. Derin zanaat sistemi ile ham madde toplayıp eşya yaratın, eşyalarınızın seviyesini yükseltin ve rune’ler ekleyerek güçlendirin.
  5. Düellolar, arena savaşları, klan savaşları ve sunucular arası savaşlar ile kapsamlı bir PVP siteminin heyecanını yaşayın. Oyun içindeki kararlarınız ile gerek karanlığın gerekse aydınlığın güçleriyle müteffik olun.
  6. 600’den fazla görev, günlük tekrarlanabilir görevler ve sürekli eklenen yeni görevler ile her zaman yeni bir macera yaşayın.
  7. Kendi evinize sahip olun, zevkinize gore döşeyin ve arkadaşlarınızı ağırlayın!
  8. Arkadaşlarınızla kendi klanınızı kurun ve Varanas baş şehrinde muhteşem bir Klan Evine sahip olun.
  9. Onlarca değişik binek hayvanı üzerinde savaşa koşun! Düşmanlarınıza toz yutturun!
https://koxpcu.yetkinforum.com

Runes of Magic TR Özellikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Runes Of Magic (TR)
» Runes Of Magic -Türkçelestirilmiş Addonlar
» runes of magıc ceza yöntemi
» Runes Of Magic TR [Zaanat][Açıklamalar][Resimli Anlatım]
» Sonsuz Macera Runes of magıc tanıtımı