Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cross Fire Hata ve Çözümleri

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Cross Fire Hata ve Çözümleri Empty
MesajKonu: Cross Fire Hata ve Çözümleri   Cross Fire Hata ve Çözümleri Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 2:59 pm

Nedeniyle hatalı Oyuncu Bilgileri (By [GM] Saidin) için Disconetcted

Olarak belirtti, ancak yine Beta olarak sizdedir.İşte orada olmak sorunlar sadece çözmek için zaman alır gidiyorsun demektir.VEYA gelecekteki gün
giderilmiş olabilir.Bu anda söylemek zor.
Başka bir bilgisayarda yani günlük on oyun için başka bir bilgisayarda oyun oynarken deneyebilir miyim?
Alternatif bir hesap yapmadan denediniz mi?, Aynı sorunları elde ediyor musunuz?
Bu şey, ben görüyorum ki bir bilgisayarlarınızdan birkaçı arasında ortak bir zemin bir tür olmasıdırAma bu özel bilgisayar ile ilgili gibi görünüyor.O yüzden bu Yazı size denedim değişiklikler güncellemeler Geri ile.

Siyah Ekran apprear çalarken

Neden: bu ATI 9200 ve 9250 gibi oyun uymayabilecek video kartı kullanarak UR
Düzeltme: Sorunu çözmek için ekran kartı Might değiştirin.Lütfen yazılım güncellemeleri kontrol tutmak durumda artış uyumlulukla.

GameGuard başlatım hata kodu 114

Neden: virüs, video kartı veya yazılım çatışma GameGuard ile çalışan
DÜZELTME:, bilgisayarınızı yeniden başlatın
Bilgisayarınızın bilgisayarınızı tarama, download anti virüs virüs var
ekran kartı ile sorun, video kart yazılım ve sürücülerini güncellemeyi deneyin
.

InitRenderer hata ().Kapatılıyor

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Eğer bu adımı takip 9,0 kullanıyorsanız Düzeltme: sizin DriverX 9,0 bu oyunu çalıştırmak için, olmalıdır
Başlat ---> Çalıştır ---> Dxdiag ---> DirectX Tanı Aracı DirectDraw Hızlandırma ve buttun etkinleştirmek onay> ---> ekran ---- apprea olacak
Direct3D Hızlandırması

GameGuard hata 153
Neden: Gamegaurd Hata
DÜZELTME: tamamen sonra CrossFire'i kaldırın.

GameGuard hata 115

Neden:, oyunda çıkın ve birçok kez giriş.
DÜZELTME: bilgisayarınızı yeniden başlatın.Önce relogging bu konuda yardımcı olabilir Ayrıca birkaç dakika bekliyor.

GameGuard hata 500

Neden: tüm hatası. Bir gamegaurd klasöründe erl dosyaları
DÜZELTME: Tamamen Oyunu kaldırın tekrar yükleyin

GameGuard.des Uygulama hatası

Neden: Crossfire Symantec Uç Nokta Koruması ile çakışması var
DÜZELTME: Symantec AntiVirus çevirmeye veya kaldırmak

Oyun veya GameGuard sahte oldu

Sebep: Virüs Crossfire yok
DÜZELTME: ardından yeniden taramak için antivirüs kullanın.. Sonra ise Çapraz Ateş çalıştığı için virüs programı devre dışı bırakmayı unutmayın.Bazı programlar GameGuard ve Çapraz Ateş virüsler zaman Gerçekten de içeren düşünüyorum

CF Başlatıcısı Hata

Neden: virüs
DÜZELTME: ama tarama önce yeniden Gönderen Crossfire kaldırmak unutmayın:
Denetim Masası - Program Ekle Kaldır> - CrossFire tüm dosyaları kaldırma

Olağandışı Hack Algıladı Hata

Kenar çubuğunu kapat veya kaldırmak alky
bir Windows, Mac OS X veya Linux ikili yürütülebilir dönüştürmek sağlayan bir araçtır AL-cır telaffuz.Ama gelecekte diğer uygulamalara destek olacaktır Biz high-end oyun üzerinde şu anda, önemli bir göstergedir.Bizim ikili çeviri katmanı zaten tam OS X ve Linux desteği için çalışıyor devam ediyor.
bir kütüphane hakkında LibAlky, uygulama bu Windows kütüphaneler sağlayacak denir çalışıyoruz Elbette, Windows uygulamalarını Linux veya OS X uygulamalardan kütüphaneler bir çok farklı ayarlamak kullanın

GameGaurd hata 144

Bir dosya adı GameMon.des görecek gamegaurd klasörüne gidin
sorunları o dosya çalışmıyor vardır
veya bilgisayar, casus yazılım vb ...virüs var Bu gamegaurd yok veya alışkanlık başlaması
veya ekran kartı güncellemek için çalışın (bu oyunu çalıştırmak için DriverX 9,0 kullanmak zorunda

GG 380 hata

bilgisayarınıza bağlı
ecxactly bu adımı izleyin
Windows 98: C: \ windows \ ev sahipliği
WindowNT/2000: C: \ winnt \ system32 \ drivers \ etc \ ev sahipliği
Windows XP: C: \ windows \ system32 \ drivers \ etc \ ev sahipliği
sonra bu dosyayı görmek

seçeneğini seçin not defteri

sonra da tüm dosyayı silmek hiç #

Ama: dışında bu iki, ← (Kredi FallenAngel olarak)
127.0.0.1 localhost 127.0.0.1 yerel
:: 1 yerel

Oyunu Hack Saptandı

Neden: Bu GameGuard onu kesmek olduğunu düşünün yapar Kullanılmayan Programı

DÜZELTME:
1.Go CrossFire Klasöre sağ tıklayıp crossfire.exe ve CF_G4box.exe, uyumluluk bölümüne, ilerleme Metin Hizmeti bu Programı bulunan "Turn kene" Veya git benzer.
2.Restart Bilgisayar
3.Press Ctrl + Alt + Delete Windows Görev Yöneticisi, yakın çekim un-programları kullanmak. Için (Eğer bu bilgileri nasıl yapmak, işlemi bölümünde kapatabilirsiniz gitmek için.)

Cross Fire Uptade

1.Lütfen hiçbir şey veya bir güvenlik duvarı bu engelleme başlatılması, programın engelleme olduğundan emin olun.
2.Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın.
3.Microsoft. NET framework2.0 yüklü olması gerekli.
4.Oyun klasörüne gidin ve "patcher_cf.exe" el ile rampasından programı atlamak için dosya başlatmayı deneyin
5.Eğer Windows Vista kullanıyorsanız, aşağıdaki dosyaları "crossfire.exe" ve "patcher_cf.exe" tüm yönetici olarak çalışan emin olun.Dosya üzerinde (sağ tıklayın ve "Properties" e gitmek, sonra tıklayın "Uyumluluk" sekmesi
6.Ve "patcher_cf.exe" uyumluluk modunu Windows XP SP2 ve yüksek DPI ayarlarını devre dışı bırakmak ölçekleme için "crossfire.exe" değiştirin.
devre dışı bırakmak görsel temalar ve eğer bu işe yaramazsa masaüstü kompozisyon. (Bu ayarlar da "Uyumluluk bulunmaktadır" sekmesini dosyaları özelliklerinde)
7.Yeniden yükleyin ve yeniden Çapraz Ateş, biz bir süre olduğu ve bu nedenle sorunu çözmek Mayıs beta için. Ayrıca bu ilk indirmek olan sizin için bir indirme yöneticisi denemek isteyebilirsiniz noktası bozuk olabilir İndirme yükleyici güncelliyoruz dosya ya da tekrar deneyin.
Unable To Locate Component
[FONT="Comic Sans MS"]Bunu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indirmek gerekir ve C\ Windows \ System32 ye kopyalayın sorun düzelecektir...

Klavye Hata
Windows Wista İçin
1.Başlat'ı tıklatın ve sonra Denetim Masası
2.Denetim Masası'nda, eğer Klasik Görünüm, Denetim Masası Giriş tıklayın bulunan (sol köşede) üst
3.Aç Saat, Dil ve Bölge
4.Bölge ve Dil Seçenekleri'ni tıklayın
5.Tıklayın Klavyeler ve Diller sekmesini tıklatın klavyeler değiştirin
6.Yüklü hizmetler altında, Ekle'yi tıklatın
7.Dil iletişim kutusu Girişi ekleyin, bu liste ve Tamam'ı tıklayın eklemek istediğiniz klavye düzenini seçin.
8.Sizi listesine dahil edilecek katma Klavye düzeni.Listeden seçmek varsayılan olarak yeni düzeni ayarlamak için.Değişiklikleri Kaydete tıklayın
Farklı giriş dilleri Dil Bar düğmesine tıklayarak ya da Alt tuşuna basarak tarafından (= klavye diller) + Shift tuşları arasında geçiş yapabilirsiniz.
Windows Xp İçin
2.Denetim Masası'nda, eğer Kategori görün, Klasik Görünümüne Geç tıklayın bulunan (sol köşede) üst
3.Açık Bölge ve Dil Seçenekler
4.Diller sekmesini tıklayın.
5.Metin hizmetleri ve giriş dilleri, Ayrıntılar düğmesine tıklayın.
6.Yüklü hizmetler altında, Ekle'yi tıklatın.
7.Dil iletişim kutusu Girişi ekle, giriş dil ve klavye düzeni veya Giriş Yöntemi Düzenleyicisi (IME) eklemek istediğiniz seçin.
8.Artık (varsayılan olarak masaüstünün sağ alt köşesinde yer alır) Sistem Tablası'nda bir dil göstergesi görmelisiniz.Farklı giriş dilleri Altbasarak (= klavye diller) + Shift tuşları arasında geçiş yapabilirsiniz.

Eğer bir dil Giriş dili listesinde görünmez, bu dil için yazı tipleri yüklü olmayabilir.

Dil desteği ekleyin

2.Denetim Masası'nda, eğer Kategori görün, Klasik Görünümüne Geç e tıklayın.
3.Açık Bölge ve Dil Seçenekleri Denetim Masası'ndaki.
4.Diller sekmesini tıklayın.
5. Uygun dil toplama yanındaki onay kutusunu seçin.
6.Tamam'ı veya Uygulama'yı tıklayın.Bir şebeke yere dosyaları bulunmaktadır için Windows CD-ROM veya noktası eklemek isteyip istemediğiniz olacaktır. Sonra dosyaları yüklenir, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

Sunucu Bağlantı SorunlarI Güncellemeleri

Windows XP, lütfen aşağıdaki adımları uygulayın işletim şunlardır;
1) Click Başlat> Çalıştır; türü: cmd [Enter]
2) Komut İstemi penceresinde, şunu yazın: ipconfig / flushdns [girip]
3) exit yazın ve girişimi oynamaya / Oyun tekrar bağlayın.

Windows Vista
, aşağıdaki yönergeleri takip edin lütfen kullandığınız (Yukarıdaki aynı kurulum yok):
1) CTRL + ALT + DEL (Görev Yöneticisi şimdi), Uygulamalar sekmesini tıklayın açılır ve "Yeni Görev ' altında
2) pop kutusuna:-up ve Tamam'ı tıklatın veya komut sadece basın [Enter]
3) Komut İstemi penceresinde, şunu yazın: ipconfig / flushdns [girip]
4) exit yazın ve girişimi oynamaya / Oyun tekrar bağlayın.

Wtf i Cant Giriş Hatası
Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın.

Anti Hack Sorunu
Sadece windows xp 'de[wista hakkında bir bilgim yok]
1.Denetim Masası Git
2.Kullanıcı Hesabı'na Tıkla
3.Hesab Oluştur(Bilgisayar yöneticisi seç)
4.After hesap oluşturduk. LOG OFF THEN RELOGIN TO YOUR NEW ACCOUNT GİRİŞ KAPALI THEN RELOGIN için Yeni Hesap.
5.Bilgisayarım/c/program files/subagames
6.CF.BOX VEYA PACHER CF'ye Tıkla
7.Oyuna Girin
https://koxpcu.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» karahan online hata çözümleri
» Cross Fire Üyelik ve Kayıt
» Cross Fire Üyelik Alımı /ResimLi/Anlatım!
» Cross Fire Nişan Alma Noktası Çeşitleri
» Cross Fire Silah Karşılaştırması Yapmak Resimli Anlatım