Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Empty
MesajKonu: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar   Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:46 pm

Eğer Açtığınız Koxplar
UYGULAMA DÜZGÜN OLARAK BAŞLATILAMADI!
0xc0...135 Hatası Veriyorsa Bu Demektir Ki Bilgisayarınızda .Net
FrameWork Yüklü Değildir..

Yükledikten Sonra Sorun Çözülür..
Yükleme Adresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirip Kuruyorsunuz O Kadar..

Ocx Hatası Alan Arkadaşlar..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İndirin
Klasörü C:\Windows\ İçine Kopyalayın... Sonra Kayıt.Bat Dosyasını
Çalıştırın

Win7 Vista Kullanıcıları Kayıt.bat a Sağ Tıklayıp Yönetici Olarak
Çalıştır Desinler..

Resimli Anlatım

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Wol_errorOrjinal Boyutunda
Açmak İçin ( 800x598 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Ocx1

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Wol_errorOrjinal Boyutunda
Açmak İçin ( 841x644 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın
Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Ocx2
https://koxpcu.yetkinforum.com
sancak7777

sancak7777

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 3
Rep Gücü : 0

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Empty
MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar   Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 9:21 am

olmuor bi yardım edin lütfennn
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar   Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Icon_minitimeC.tesi Şub. 19, 2011 11:08 am

neyi olmuyor
https://koxpcu.yetkinforum.com
HeacLessAkanzyxD

HeacLessAkanzyxD

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 1
Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar   Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar Icon_minitimeSalı Mayıs 24, 2011 1:13 pm

Ellerine Sağlık Kardeş Deneycm İnş. Olur Smile

Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hatalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası, Diğer Hatalar Ve Çözümleri! Ocx Hataları
» Uygulama Başlatılamadı Hatası Çözümü
» HongKong Hatası//Localetr Hatası//Setguildmarkpath Hatası//Çözümleri//Geniş Anlatım>>
» 1832 knightonline bypass Başlica hatalar ve çözümleri
» kohdbot kniğht online uygulama hatasıı