Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oto kutu / trade bug 1927

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Oto kutu / trade bug 1927  Empty
MesajKonu: Oto kutu / trade bug 1927    Oto kutu / trade bug 1927  Icon_minitimeÇarş. Ara. 12, 2012 9:00 pm

İşlevi : 1. slottaki itemi non trade bile olsa tradeye koyabiliyorsunuz.
2. işlevi ise oto kutu bugunu premiuma ihtiyacınız olmadan yapabiliyorsunuz.

DOWNLOAD : Rigate.rar

Virus Tarama Sonucu : Rigate.rar - Jotti'nin malware taraması

Alıntı:

Tarja Nickli Üyeden Alıntı Oto kutu / trade bug 1927  Viewpost
calıştıramayan varsa c++ redistributable package 2008 yüklesinler
Kullanım talimatları programda bulunmaktadır.

Sevgiler // Rigate..

]Virüs İsimleri:

Win32/GameHack.L
Suspect-D!C59CCC4EDE9A
Suspicious file (böyle yazıyor.)
Sus/VB-AG
d

Yukarda gördünüz Şimdi sırayla araştırdım ve sizlerle paylaşagım ;

İlk olarak ; Win32/GameHack.L
virüsünden başlayalım;

Win32/GameHack.L apilerden kaynaklanan Bir virüs bir çok koxpta da var

Sus/VB-AG adından da göreceğiniz gibi vb kodlamasından kaynaklanan bir hata Yine neredeyse bütün koxplarda var.

Anlayan umarım anlamıştır; Yani ilk virüsümüz Güvenilir. İciniz ferah olsun.

Sıradakı virüsümüz ;
Suspect-D!C59CCC4EDE9A Nedir İşte cevabı ;

ßu virüs hakkında bilgi bulamadım. ; ama araştırmalarıma göre ; Yararlı bir virüs müş. mesela hani bir siteye girdiniz diyelim yeni sayfalar filan açılıyor ya onların gelmemesini saglıyor. Yani ßu virüs yararlı Dewam edelimm ---->

Sırdakı virüs ;Suspicious file Nedir ßu İşte cevap ;

Suspicious şüpheli demek. Bu şu anlama geliyor, daha önce virüs olarak bilinen koda benzer başka bir kod içeriyor dosya ama hala virüs mü değil mi karar verilememiş. Genelde sistem dosyalarına yama yapan veya patch dosyaları bu sınıfa dahil edilir kafadan. ; Yani ki Şüpheli olduguna bakmayın temizdir arkadaşlar. Dewam edelim ---->

Sırdakı virüsümüz ; Sus/VB-AG nedir bu ne işe yarar ? cevap İ

ßaqın bunu bulmak zor oldu ama anlatym ;
Sus/VB-AG , vb6 veya vb.net in kodlama kaynaklı gözüken virüstür. Bir zararı yoktur arkadasların dediği gibi , endişelenmene gerek yok.

ßu virüs rahattır bişi olmz dewam edelim ---->

Sırdakı virüs; WS.Reputation.1 nedir ne işe yarar ?

bakın ben de bu virüs cıktı tanıdık gelioo sanki ama anlatıyım ben bi siteden winrar lı dosya indirmiştim yanlışlıkla tarttım bu virüs cıktı ama aldırmadım yükledim şimdi size anlatayım ;;

Norton'un sınıflandırma sistemine göre şüpheli dosya. Dosyanın indirildiği yeri, dijital imzasını, oluşturma tarihini vs. göz önüne alarak bu şekilde bir sınıflandırma yapıyor. Yanlış alarm olma ihtimali yüksek yani.

Yani bu virüs dikkat Aman dikkatli olun üyecanlar Charlarımz sahip cıkalım ama ben pek inanmıorum

DAha ßitmedi Şimdi Size keylogger nasıl var olduunu anlıcaz

Keyloger ; Keylogger eğer sistem yöneticisinin bilgisi dahilinde yüklenmişse tamamen sistem güvenliği için çalışmaktadır.Fakat bu yazılım veya donanım sistem yöneticisinin bilgisi olmadan yüklenmişse tamamiyle saldırı ve casusluk amacı taşır.
Yazılım veya donanım dedik çünkü keyloggerlar iki türlüdür.

1) Yazılımla Çalışan Keyloggerlar : Sisteminize yüklenmesiyle aktif hale gelen tuş takip programlarıdır , klavyenizde basılan her tuşu bir dosyaya kaydeder.

2) Donanımla Çalışan Keyloggerlar : Bilgisayarınıza bir donanım eklemesiyle aktif hale gelen tuş takip cihazıdır , klavyenizde basılan her tuşu bir kalıcı bellek kartına yazılıma ihtiyaç duymadan kaydeder. ( klavye ile anakart arasına takılan küçük , Dikkatli bakılmadan görülemeyecek aparatlardır)

Güvenlik Amaçlı Keyloggerlar; Genelde ebeveynlerin çocuklarını internet başındayken takip etmeleri için kullanılır ve tamamen sistem yöneticisinin bilgisi dahilindedir.

Saldırı Amaçlı Keyloggerlar ; Güvenliğinizi tehdit eden keyloggerlar çeşitli yollardan bilgisayarınıza bulaşabilir. Bu yolllardan en yaygını herhangi bir programın içine keylogger yerleştirilerek sisteminizde çalıştırılmasıdır. Şüphesiz en büyük tehdit şüphesiz eş zamanlı mesajlaşma programları ( msn , icq , Yahoo , google talk v.b. ) Bir saldırgan size herhangi bir dosya gönderebilir saldırgan gönderdiği bu dosyanın içine (genelde program veya fotoğraf olur )keylogger yerleştirebilir. Gönderdiği dosya çalışıyor gözükürken aslında arka taraflarda bilginiz dahilinde birde keylogger çalışmaya başlamıştır bile.

Bu andan itibaren salgırgana kendinizi teslim etmiş olursunuz en zor iş bitmiştir , Artık salgırnanın yapacağı tek şey bilgisayarının başına geçip sizin klavyenizde bastığınız tuşları takip etmektir.

Keylogger sisteminize bulaştıktan sonra saldırganın konfigüre edişine göre Bastığınız tuşların kaydını içeren dosya ya saldırganın belirlediği e posta adresine gelir yada web sitesinde arşivleyebilir. Ayrıca saldırgan bastığınız tuşları anlık olarak takip edebilir ve istediği bilgiyi sizden alır almaz saldırı işlemlerine başlayabilir.

Keyloggerlardan Kurtulma :Sistem yöneticisinin dışında çalışan keyloggerları bulup yönetcisiye bildiren yazılımlara anti-keylogger denir.

Anti keyloger bulun ben vermek istemedim ; Şimdi Keylogerin Virüs cismi nedir ? ;;

Başlat->çalıştır->msconfig yazıp oradan başlangıçta çalıştırılan programlarada bakabilirsiniz. bazıları ctrl + del + alt gr yöneticdien bakıoo ama düşman taraf keylogerin adını degiştirrse anlamazlar.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Oto kutu / trade bug 1927
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kolebot 1927 koxp
» Cover ™ v7 1863 Abyss Gem, Kırmızı Kutu, Yeşil Kutu, Mavi Kutu Kırdırma
» Test Bot 1927 koxp
» KoUsBot 1927 koxp
» Ksbot 1927 koxp