Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WarRock New ZOMBIE OPK HACKS*VIP HACKS *TELE KILL *UNLIMITED AMMO*WALL*FREZE ZOMBI

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WarRock New ZOMBIE OPK HACKS*VIP HACKS *TELE KILL *UNLIMITED AMMO*WALL*FREZE ZOMBI Empty
MesajKonu: WarRock New ZOMBIE OPK HACKS*VIP HACKS *TELE KILL *UNLIMITED AMMO*WALL*FREZE ZOMBI   WarRock New ZOMBIE OPK HACKS*VIP HACKS *TELE KILL *UNLIMITED AMMO*WALL*FREZE ZOMBI Icon_minitimeC.tesi Mart 05, 2011 12:37 pm

DİKKAT : Windos 7 Ve Windows Vista işletim sistemleri olanlar Yönetici olarak çaılıştırsınlar yoksa oyunda menü gelmez.

DIKKAT :

Her
warrock.exe hatası oyundan atmaz.Bu hackteki özellikde warrock.exe
hatası alınca oyundan atmamasıdır.Warrock.exe hatası alınca exe hatasını
arka plana
alın ve oyun oynamaya devam edin.

UYARILAR
Zombi opk hackı tek başınaza iken açın yoksa işe yaramaz.

Unlimited ammo özelliği Zombi Modda çalışmaz ve açtığınız an oyundan atar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768.

MERMİ SIKINTISI ÇEKENLER BU YÖNTEMİ UYGULASINLAR

Diğer opk
hacklerden farklı olarak bu hackde zombiler haritanın ortasında çıkıyor
.Mermi sıkıntısı olanlar haritada olan Mınıgun'a binerek zombileri
öldürebilirler.Mınıgunun 999 mermisi vardır.Mınıgunun mermisi bitince el
bombası veya roketlerle patlatın yerine yenisi çıkar.

HACK DOWLANDS
Tıkla İndir

VİRÜS TOTALS

Tıkla Bak
https://koxpcu.yetkinforum.com

WarRock New ZOMBIE OPK HACKS*VIP HACKS *TELE KILL *UNLIMITED AMMO*WALL*FREZE ZOMBI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Point Blank Wall Hack Ammo Akurasi Brust Hack indir Download 28 Temmuz
» Cs 1.6 zombie bot
» Ammo Depot (bunk1)
» Test Drive Unlimited - Full - Oyun indir
» Test Drive Unlimited 2 - 2011 - Full indir