Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul Kıyamet Vakti Esyalar Penceresi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İstanbul Kıyamet Vakti Esyalar Penceresi Empty
MesajKonu: İstanbul Kıyamet Vakti Esyalar Penceresi   İstanbul Kıyamet Vakti Esyalar Penceresi Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:50 pm

Esyalar Penceresi

Kısayol panelindeki çanta sembolüne tıklayarak esyalar penceresini açabilirsiniz. Bu pencerenin üst bölümünde o esnada kullandıgınız esyalar ve para durumunuz, alt bölümünde ise yanınızda tasıdıgınız esyalar görülmekte. Yanınızda tasıdıgınız esyaları, farenizin sol
tusuna basılı tutup ilgili bölmeye bırakmak yöntemi ile üzerinize giyebilirsiniz. Bir esyanın üzerine gelerek sag tusla tıklamanız da, o esyayı hızlı bir sekilde ilgili bölmenize giymenizi saglayacaktır. Üzerinize giyilebileceginiz esya tipleri sırasıyla, kolye, yüzük, baslık, ceket, pantolon, eldiven, ayakkabı ve zırh’tır. Bunlar dısında tasıyabileceginiz esyalar, materyaller iksirler ve reçetelerdir. Esyalar panelinizde daha az yer kaplaması amacıyla aynı tipten materyal ve iksirleri üst üste koyabilirsiniz. Bu takdirde esyanın simgesinin üzerinde ondan kaç adet oldugu belirtilecektir. Üst üste duran materyalleri ayırmak için, materyalin simgesinin üzerine “shift” tusuna basılı tutarak farenizin sol tusuna basmanız ve çıkan pencerede kaç adet esyanın ayrılmasını istediginizi girmeniz ve klavyede giris tusuna (satırbası) basmanız gerekiyor. Bu islemi yaptıgınızda ayrılan materyaller otomatik olarak bos bir bölmeye yerlesecektir.Farenizin imlecini, herhangi bir esyanın üzerine getirdiginiz takdirde, o esyanın özelliklerinin göründügü küçük bir pencere çıkacaktır karsınıza. Simdi esya tiplerini ve özelliklerini inceleyelim;
https://koxpcu.yetkinforum.com

İstanbul Kıyamet Vakti Esyalar Penceresi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul kıyamet vakti bazı eşyalar.
» İstanbul Kıyamet Vakti Reçeteler
» İstanbul Kıyamet Vakti İksirler:
» İstanbul Kıyamet Vakti Materyaller:
» İstanbul kıyamet vakti indir