Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul Kıyamet Vakti Reçeteler

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İstanbul Kıyamet Vakti  Reçeteler  Empty
MesajKonu: İstanbul Kıyamet Vakti Reçeteler    İstanbul Kıyamet Vakti  Reçeteler  Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:53 pm

• Reçeteler

Reçeteler, oyunda üretebileceginiz esyaları ve islenmis materyalleri yapmak için gerekli olan formüllerdir. Reçeteleri ögrenebilmek için esyalar menüsünde üzerlerine sag tusla tıklamanız yeterlidir. Eger meslek seviyeniz yeterli ise, reçete yok olacak ve üretim pencerenizde üretebileceginiz esyalar kısmına eklenecektir. (Bu kısmı üretim penceresi’ni incelerken
    ayrıntılı olarak anlatacagız)Reçetelerde penceresindeki farklı baslıkların tanımlanması:

Sim: Reçetenin basındaki isim, onun hangi esyayı veya materyali üretecegini de belirtir.

Materyaller: Reçeteyi ögrendiginiz takdirde, esyayı yapmak için hangi materyalden, kaç adede ihtiyacınız oldugunu gösteren kısımdır. Yani yukarıdaki örnekte, eger bu reçeteyi ögrenirsek, GB modeli Ruh Kalkanlı Ates Kargı asasını yapmak için 2 adet çelik, 2 adet Ametist, 6 adet Isırgan Tohumu 12 adet Akçaagaç odunu, 6 Adet Saf demir, 12 Adet Koni yapragına ihtiyacımız var demektir.

Gereksinimler
    Reçeteyi ögrenebilmek için gereksinimleriniz belirtilir.

• Seviye: Bu kısımda reçetenin seviyesi bulunmaktadır.

Bizim o esnada karsılayamadıgımız gereksinimler kırmızı ile yazılır.

• Ürün: Ürün kısmında yapacagınız esyanın özellikleri yazıyor. Burada kafa karısıklıgı yaratabilecek kısım gereksinimler kısmı. Buradaki gereksinimler, reçeteyi kullanarak yaptıgınız ürünü kullanmak için ihtiyaç duyulan gereksinimler.
    https://koxpcu.yetkinforum.com

İstanbul Kıyamet Vakti Reçeteler
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » İstanbul kıyamet vakti'nin tarihiçesi.
    » İstanbul Kıyamet Vakti Karakteri Sil
    » İstanbul Kıyamet Vakti Kurulum
    » İstanbul Kıyamet Vakti İksirler:
    » İstanbul Kıyamet Vakti Materyaller: