Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İstanbul Kıyamet Vakti Karakter bilgisi penceresi

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

İstanbul Kıyamet Vakti Karakter bilgisi penceresi Empty
MesajKonu: İstanbul Kıyamet Vakti Karakter bilgisi penceresi   İstanbul Kıyamet Vakti Karakter bilgisi penceresi Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 2:46 pm

Karakter bilgisi penceresi

Oyunda yarattıgınız karakterlerin en temel özelliklerinin belirlendigi alandır. Bu pencerede görebileceklerimiz sırasıyla;

En üstte karakterinizin adı görülmekte. Altında karakterinizin seviyesi ve sınıfı yazar. Hemen yanında deneyim puanınız yazar. Bu bölümü ayrıntılı açıklayalım.

Puan: Deneyim puanı bir çok RYO(Rol yapma oyunu) ve DVO (Devasa online oyun)’nun ortak özelligidir. Karakteriniz, öldürdügü düsmanlardan ve bitirdigi görevlerden deneyim puanı alır. Bu puanlar belli bir degere yükseldiginde seviye atlar ve karakteriniz daha da güçlenir. Seviye atlayarak daha güçlü bir karaktere sahip olmak ve böylece daha güçlü düsmanlarla yüzlesebilip daha büyük ödüller kazanmak DVO’lardaki en büyük amaç ve tatminlerden biridir.Puan kısmının sol bölümünde, o seviyede kaç puanınız bulundugu, sag kısmında ise, bir sonraki seviyeye geçmek için ulasmanız gereken rakam yazar. Bir sonraki seviyeye geçmek için ne kadar puan almanız gerektigini görmek için karakter bilgi penceresini açmanız gerekli degildir. Kisisel bilgi panelindeki sarı çizgi de, sizin bir sonraki bölüme geçmek için ne kadar puan almanız gerektigi ile ilgili bilgi verir.
İKV oyununda her yeni seviyeye geçtiginizde bazı özellikleriniz otomatik olarak artarken, bazı özelliklerinizi size verilen puanlar yardımı ile sizin arttırmanız gerekmektedir. Her seviye atladıgınızda karakter penceresi otomatik olarak açılır. Ve size bir miktar puan
verilir. Bu puanları yetenekler, dirençler, üretim ve toplama bölümlerine, yanlarındaki artıeksi ikonlarını kullanarak dilediginiz sekilde yatırabilirsiniz. Bütün puanları yatırdıktan sonra sag alt kısımda bulunan yesil onay tusuna tıklayarak yetenekleriniz onaylayabilirsiniz. Bir kez yetenekler onaylandıktan sonra geri dönüs mümkün olmadıgından, yetenek puanlarınızı yatırırken dikkatli olmanızı öneririz.
Yetenek puanı yatırma islemini yapmadan önce her bir bölümü ayrıntılı olarak inceleyelim.
https://koxpcu.yetkinforum.com

İstanbul Kıyamet Vakti Karakter bilgisi penceresi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul Kıyamet Vakti Yeni Karakter
» İstanbul kıyamet vakti'nin tarihiçesi.
» İstanbul Kıyamet Vakti Karakteri Sil
» İstanbul Kıyamet Vakti Kurulum
» İstanbul Kıyamet Vakti Reçeteler