Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Upper Mines (mine1)

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

Upper Mines (mine1) Empty
MesajKonu: Upper Mines (mine1)   Upper Mines (mine1) Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:44 am

Upper Mines (mine1)
Madenlerdeyiz artık. Evet soldaki koridoru takip edip yine ilerde soldaki asansöre binin ve yukarıda tek yönden açık havaya çıkın. Burada sağdaki mağaradan girin, ilerleyince patlamalar olan bir köprüye geleceksiniz, dikkatle geçip tek yön devam edin. Aşağıda havalandırma pervanesi olan platforma gelince sağa dönün. İlerde yerde daha önce geçtiğimiz yere köprü açan bir düğme var. (2 kere basınca) Köprüyü solunuza alın tam karşıdaki karanlık duvarda bir kapı var, buraya ateş edin=> Bullets, sağlık (secret2)[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Pervanenin oraya gidince merdivenlerden karşıya devam edin, geldiğiniz odada ki düğmeye basın böylece pervaneler çalışmaya başladı. Düğmenin sol tarafındaki kutulardan birinin önünde sağlık ekipmanları var. Bu kutunun da sağındaki kutuya ateş edin, patlayacak=> Quad Damage (secret3) Artık bu mağaradan çıkıp açık havaya ilerleyin, burada merdivenlerden aşağı inince sağda bir boşluk göreceksiniz. İçerdeki asansörle aşağı inip bu bölümü de bitirin.
https://koxpcu.yetkinforum.com

Upper Mines (mine1)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prince OF Persia UPPER DIRIGIBLE
» Bore Hole (mine2) - Drilling Area (mine3) - Lower Mines (mine4)
» Outer Courts (city1) - Lower Palace (city2) - Upper Palace (city3)