Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

WarRock Online KARAKTERLER

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

WarRock Online KARAKTERLER Empty
MesajKonu: WarRock Online KARAKTERLER   WarRock Online KARAKTERLER Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:17 am

KARAKTERLER

İlk önce karakterlerden başlayalım..Oyunda 5 sınıf var(Assoult,Sniper,Medic,Engineer ve Heavy Troper)

-Assoult

En önemli saldırı birimleridir.Düşmanla birebir savaşırlar.AK-47,pompalı tüfek gibi silahlar kullanırlar.
Standart Ekipman
Colt.45,K2,K400 frag garnede

-Sniper
İşte benim favorim herzaman sniperimdir.Yalnız dolaşırlar,iyi korunma yerleri seçerler ve hedeflerini beklerler.Bu adamlar PSG-1 gibi keskin nişancı tüfeklerini kullanabilirler.
Standart Ekipmanlar
Colt.45,MP24,K400 frag garnede

-Medic
Sağlık destek birimleridir.Etrafta dolaşır can dağıtırlar ve ağır silahlar kullanmazlar.Uzi,MP5 gibi silahlar kullanırlar.
Standart Ekipmanlar
Colt.45,MP5,Med Kit

-Engineer
Mühendislik sınıfıdır.Arabaları tamir eder yeniden kullanmaları için hazırlarlar.P90 ve G36 taşıyabilirler.
Standart Ekipmanlar
Clot.45,MP5.Spanner

-Heavy Troper
Tankları ve bütün zırhlı araçları yok edebilir(Bunla gidip uçan uçağa saldırmayın[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].Anti-Piyade silahlarına,Roketatar ve mayınlar taşıyabilirler
Standart Ekipman
Colt.45,Panzerfaust,TMA-1A mayın
https://koxpcu.yetkinforum.com

WarRock Online KARAKTERLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yüzüklerin Efendisi Online online Karakterler
» Hero Online Karakterler
» Cabal Online'da Karakterler
» Karahan Online karakterler
» WarRock Online Chunma