Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karahan Online karakterler

YazarMesaj
Admin
Admin

Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4016
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 10960
Rep Gücü : 40
Nerden Nerden : ist
İş/Hobiler İş/Hobiler : Knight Online
Lakap Lakap : KOXPCU

Karahan Online karakterler Empty
MesajKonu: Karahan Online karakterler   Karahan Online karakterler Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:09 pm

Karahan Online Irklardaki Farklılıklar

Gizemini koruyan bir başlık olmasına rağmen insanların açıp geliştirdikleri karakterlerden pişman olmamaları için açıklıyorum..
Ejder Kavimi

Defans isteyenler için birebir. Sınıf bilgisi olarak herşeyde dengeli oldukları söylenir ama büyücülük konusunda iyidirler..
Yılan Kavimi

Hız isteyenler için önerilir. Hız benim tercihime göre warcraftvari oyunlarda iyi.. Burda da aynı bonusları alıyorsunuz fakat.. Defansınızı yükseltcem diye diğerlerini göz önünden itemezsiniz.

Pars Kavimi

Oyun pazar günü ilk start verdiğinde en barbar görünümlü sınıf olduğu için pek bir ilgi çekti. Auraları damage ve ölümcül darbe vurmak için geliştirilmiştir. Dikkat ettiniz mi bilmem ama herkez Pars oldu..
Tabi senelerden beri süregelen bir MMORPG oyuncusu olarak size tavsiyem millet yöneldiği için Pars’a yönelmeyin..
Silahların bonusları haricinde size daha fazla hasar verebilme imkanı olan başka hiç bir şey yok fakat..
Defansa gelince size 3 tane zırh+ Silah bonusu + Auralar..
50 Level Pars’ım vardı ve bırakmak zorunda kalıp yeni server açılmasını bekledim.. Herşey hasar değil.. Ne varsa Defans’ta var Sizinde aynı duruma düşmenizi istemem…
Alıntıdır
https://koxpcu.yetkinforum.com

Karahan Online karakterler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karahan online hile,Karahan online hileleri,Karahan online xtrap,karahan online xtrap hack,Karahan online koxp,Karahan online hileler
» Yüzüklerin Efendisi Online online Karakterler
» WarRock Online KARAKTERLER
» Cabal Online'da Karakterler
» Cabal Online'da Karakterler