Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GunZ Online Premium Alımı

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

GunZ Online Premium Alımı Empty
MesajKonu: GunZ Online Premium Alımı   GunZ Online Premium Alımı Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:30 pm

Premium

GunZ ın Sitesinden kredi kartıyla G Coin alırsınız ve bu G Coinlerlede premium itemler.Her premium kıyafetinin , kılıcının vb premium itemlerinin bir Coini vardır.Premium itemi iyi bir itemse Coin daha fazladır, daha kötü bir itemse Coini azdır.Eğer premium alcaksanız önce alacağınız itemlerin Coinlerini toplayın ve sonra kaç Coin ediyorsa o civarda coin alın.

Oyunda gördüğünüz her havalı, sıradışı kıyafet , silah , kılıç ve ateşli , elektrikli vb parlayan kılıçların hepsi premiumdur.

Premium almak için GunZ'ın Ana Sayfasına girin.Üst tarafta Add G Coini tıklayın ve üyeliğinizi girip kredi kartı bilgilerini vs. yazın.G Coin aldıktan sonra yine GunZ'ın Ana Sayfasının üstünde İtem Shop 'u tıklayın.İstediğiniz iteme Buy tıklayarak alın.Oyuna girin.Equip(Eşya Yeri) 'e girin ve orda sağ taraftaki Stroge'yi açın.Açtığınızda premium itemlerinin hepsinin üzerine çift tıklayın ve premium itemler normal itemler yerine gelir ve ordan itemlerinizi kullanabilirsiniz.

Bir kaç Premium SS

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Aşağıdaki resim küçültülmüştür. Buraya tıklayarak büyütebilirsiniz. Resmin orijinal boyutları 800x600.
https://koxpcu.yetkinforum.com

GunZ Online Premium Alımı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GunZ Online Chat pm
»  GunZ Online Nedir
» GunZ Online Bilgilendirme
» GunZ Online ' ı Açma
» GunZ Online Quest