Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,2018

Pvp server 1299,Koxp,Metin2,Mt2,Tanıtım,Hile,Paylaşım,Hack, ,Acme,saoc,Knightonline,Myko,Çinko,Tbl,2018

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GunZ Online Bilgilendirme

YazarMesaj
koxpcu

koxpcu

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 6576
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 19086
Rep Gücü : 42
Nerden Nerden : ist şişli

GunZ Online Bilgilendirme Empty
MesajKonu: GunZ Online Bilgilendirme   GunZ Online Bilgilendirme Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 11:34 pm

rkadaşlar sizde gunz a özel bölüm açılmasını istiyorsanız lütfen sadece bakmakla kalmayın, bir mesaj yollamak zor değildir.

=========

GunZ Online... Duello oyunu....
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
[yt]3TqK6a529MQ[/yt]

Öncelike arkadaşlar belirtiyim bu konu oyun hakkında bilgi almak için gelen arkadaşlar için açılmıştır, gunz terimlerini onlar bilmediği için lütfen herkesin anlıyacağı dilde yorum yazınız. Ben bu düşünceyle konuyu açtım ve bu yazıları yazdım.

3D online FPS action oyunu.

Oyundaki amacımız

Oyunda kurulu olan odalara girerek takım halinde veya tek başınıza düşmanlarınızı öldürüp para, exp.(gelişme puanı) kazanmaktır. Bir bölüm bitmeden oyundan çıkarsanız o ana kadar kazandığınız exler sizde durur.

Düşmanı öldürme şekline bağlı olarak öldürdüğünüzde ona göre exp. kazanırsınız. Kazandığınız exp. e göre bölüm sıralamasındaki durumunuz belli olur.

Level 30 veya level 1 aralarında hiçbir fark yoktur. Oyunu kim daha iyi biliyorsa o kazanır arkadaşlar, ben çok güçlüyim kimse yenemez mantığı ile hareket etmeyin. Mesela beni ele alalım, sırf milletin moralini bozmak için yeni karakter açıyorum ve onunda geziniyorum[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Oyunda karakterinizi iyi kontrol edebiliyorsanız bunu denemenizi öneririm, ancak oyunu iyi bilen demiyorum! Oyunda karakterini iyi kullanan bunu yapsın... Bilmek başka, oynamak başka[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] İlk başladığımda arkadaşım (Deniz) sayesinde çok şey biliyordum ama oynıyamıyordum, ama artık karakterin kontrolünü ele aldım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bölüm bitiminde kazandığınız paraya göre item shopdan silah, giysi, bomba, kılıç gibi araçlar ile gücümüzü artırıyoruz. Level olayı işte burda devreye giriyor, oyunda araçları takmak için önce level sonra para yetmesi lazım[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Ben yinede vurgulamak istiyorum! Oyunda karakterini çok iyi kullanıyorsan karşındaki adamda bazuka olsun sana bişey yapamaz. Bu arada bazuka falan var [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Süper oluyor...
ceno_tr[at]forumtr.com
https://koxpcu.yetkinforum.com

GunZ Online Bilgilendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GunZ Online ' ı Açma
» GunZ Online Quest
» GunZ Online Chat pm
»  GunZ Online Nedir
» GunZ Online Oyundan resimler